اگزوز – لوازم یدکی ماشین سنگین

این موتور سیکلت از یک پیشرانه ۱۰ سیلندر آلمینیومی داج وایپر SRT 10 بیست سوپاپه V شکل با حجم ۸۲۷۷ سی سی بهره می برد . مرسدس 190 E الکترو از یک باتری سدیم نیکل کلراید و یک سیستم ترمز احیا کننده برای کمک به شارژ بسته در هنگام رانندگی استفاده کرد.

ابعاد و حجم: هنگام خرید باید حتما ابعاد و حجم سر اگزوز را در نظر بگیرید و بررسی کنید که آیا مدل انتخابی شما با قطر اگزوز خودروی شما سازگار است یا خیر. برای ساخت باکس ماینر خانگی و یا هر نوع عایق صوتی دستگاه ماینر میتوانید با شمارههای آرام گستر پارس تماس بگیرید.

خورشیدی یا چرخ دنده قسمت جلویی موتورسیکلت هر چقدر بزرگتر باشد و یا خورشیدی قسمت عقب موتور سیکلت هر چه قدر کوچکتر باشد به همان میزان سرعت و شتاب موتور سیکلت افزایش خواهد یافت. به ثانیه نکشید که به خاطر آوردم چیشد، چه بلایی سرم اومد و من کجا میتونم باشم.

زمانی که از شیشهی مقابل به بیرون پرت میشد ماشین منفجر شد و اون دختر از قدرت انفجار بینصیب نموند.

ماشین داشت توی سرازیری عمیقی غَلت میخورد و هر بار ضربهای به سر و بدن دختر وارد میشد. اتاقک ماشین با صدای جیغ و داد دخترونهای پر شده بود. قلبم از هیجان روبه سکته بود و سردردم مزمن که تا من و نمیکشت ول کن نبود.

وقتی که سوزش کشندهی صورتش رو حس کردم، رگهای قلبم داشتند از هم تنیده میشدند چون به یاد آوردم که اون دختر خودم هستم!

پلکهام وحشیانه از هم جدا شدند به دنیای حال برگشتم و جیغی بلند کشیدم. این مجموعه، هم اکنون روند فعالیت های تولید، تأمین و تحقیقات خود را با رشد فزاینده ای دنبال می کند. هیوندای جنسیس کوپه آنچنان قدرتمند است که در هر شرایطی می تواند سرنشینان را به صندلی بچسباند و اگر شیشه ها پایین باشد، مدل موهای ژل زده را کاملاً خراب کند.

تا اینکه بعد از مدتی کوتاه از شوک بیرون اومد و خودش رو تا صندلی کنار تخت رسوند. نفسزنان مردمکم رو توی کاسهی چشم چرخوندم و اطرافم رو خوب نگاه کردم؛ من کجام؟ دیگه اهمیتی به اطرافم ندادم و با خیالی آسوده و دردمند چشم بستم.

هر قسمت از این Cat-Back از فولاد آستنایتی زنگنزن ساخته شده است تا برای شما بالاترین پرفرمنس و بیشترین استحکام را به دنبال داشته باشد.

دلیل ذکر این اعداد برای کارکرد روغن چیست و چرا برای روغنهای مختلف متفاوت است. هنگامی که در خودروی خود سوار می شوید ممکن است صدایی عجیب و غریب از وسیله نقلیه بشنوید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *