اگزوز تیبا – یدک ماشین اراک

یک اسپری روان کار یا روان کننده نظیر دبلیو دی ۴۰ (WD-40) را روی پیچ ها اسپری کنید و چند دقیقه زمان بدهید تا اسپری درون آنها نفوذ کند. تامین هواتازه نیز می تواند به صورت طبیعی از طریق در و پنجره ی باز و درزهای ساختمان وبه صورت مکانیکی بوسیله فن دمنده وهواساز انجام شود تا فشار داخل فضا تنظیم شود واگزاست فن به درستی کار کند.

حال این هوا گاه به طور کامل توسط اگزاست فن تهویه به محیط بیرون منتقل می شود و یا با توجه به طراحی و کاهش مصرف انرژی هوای خروجی توسط اگزاست فن تهویه به سوی هواساز باز می گردد .

بعد از اینکه دمای موتور کاهش یافت در رادیاتور را باز کنید و در آن آب بریزید . تراکتور 6 سیلندر MF-399 که موتور قابلیت تولید حداکثر توان 110hp در 3200rpm را داشت استفاده گردید.

از جمله کاربردهای فن آکسیال می توان به مغازه ها و فروشگاه ها، سردخانه ها و گلخانه ها، سالن های ورزشی و وزرشگاه ها و کارگاه های صنعتی و کارخانه ها اشاره کرد.

چراغ های خودرو را حداقل یک مرتبه در سال وارسی کنید و برای ایمنی بیشتر، همیشه چند لامپ یدک در جعبه داشبورد داشته باشید.

اما به لطف هنر مهندسی، هر آرزویی در صنعت خودرو و بهخصوص دنیای اسپرت برآورده میشود. توضیح مشکل: هرگاه که پدال گاز را فشار می دهید، بنظر می رسد که خودرو قدرت سابق را ندارد.ممکن است صدا و ارتعاشات عجیبی را نیز احساس کنید.

تخلیه بیشتر این گازها هم به معنای وجود جای بیشتر برای هوا و بنزین است. پمپ، بیشتر با خالی بودن باک، خراب و ضعیف میشه. من میگم علت سوختن پمپ داخل بنزین بعداز سر خالی باک و گرم شدن مغزی پمپ، علت دومش آبی هست که داخل بنزین هست.

سلام دوستان من ماشینم تندر ۹۰ مدل ۹۰ چرا کولر میگیرم توجاده امپر اب میاد بالا مشکل از کجاست؟ خب چرا اصلا ماشین رفته قیمتش بالا خیلی از قیمت کارخانه زده بالا؟

خب آخرش نمیتونن بیارن پایین؟ یا نمیخوان بیارن پایین دولت خودش ذینفعه؟ گروه یا کانال دارید؟ در محفظه تشدید کننده ، صدا قبل از ورود به بانک صدا خاموش می شود. به عنوان بزرگترین تولیدکننده مجموعه اگزوز و کاتالیست در ایران ، انتخاب اول و تأمین کننده اصلی خودروسازان ایرانی است.

به یاد داشته باشید ، نصب با کیفیت و نگهداری روزانه در استفاده ایمن و رضایت طولانی مدت از اهمیت بالاتری برخوردار است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *