اگزوز تیبا – یدک ماشین اراک

فروش اگزوز سوت کش تراکتور 399 ب شرط سوت زدن تظمینی وقابل نصب بروی تراکتورهای 800و485و475و299 دوستان این اگزوز قابلیت مکش زیاد گردوخاک داره ک باعث میشه فیلترهوا شما زیاد کثیف نشه اگزوزهای دیگه این قابلیتو ندارن فروش اگزوز در استان کرمانشاه ارسال ب تمام نقاط ایران با 5سال سابقه درخشان ثبت آگهی در اصفهان ، خوانسار آگهی فروش اگزوز سوت کش تراکتور 399 در اصفهان خریدار برای خرید اگزوز سوت تراکتور تماس بگیرد.

در این تحقیق برای طراحی و ساخت صدا خفه کن، ماده پشم سنگ که یک عایق صوتی و کاهنده صدا است بهکاربرده شد و پس از آزمون و ارزیابی آن نتایج به دست آمده حاکی از آن بود که شدت صدای خروجی از صدا خفه کن میتواند تا میزان dB(A) 15 نسبت به طرح فعلی صدا خفه کن اگزوز تراکتور مسی فرگوسن مدل 399 کاهش یابد.

در این تحقیق برای طراحی و ساخت صدا خفه کن، ماده پشم سنگ که یک عایق صوتی و کاهنده صدا است به کاربرده شد و پس از آزمون و ارزیابی آن نتایج به دست آمده حاکی از آن بود که شدت صدای خروجی از صدا خفه کن می تواند تا میزان db(a) 15 نسبت به طرح فعلی صدا خفه کن اگزوز تراکتور مسی فرگوسن مدل 399 کاهش یابد.

در این تحقیق یک صدا خفه کن اگزوز تراکتور مسی فرگوسن مدل 399 طراحی و ساخته شد و پس از آن مورد ارزیابی قرار گرفت. سلام اگزوز سوتی واسه 399 میخوام مدل 81تا86 ثبت آگهی در کرمانشاه ، کرمانشاه آگهی فروش اگزوز تراکتور 399 در کرمانشاه خریدار برای خرید اگزوز تراکتور 399 تماس بگیرد.

③س: آیا شما یک خرده فروش هستید یا یکشرکت تولید کننده? قطعات بصورت یک جفت گلگیر و یا یک ست کاپوت نیز قابل عرضه میباشد. در بین همه اطلاعاتی که درباره آب و بارشهای اخیر در پایگاههای مختلف خبری قابل مشاهده است نظرات پروفسور کردوانی استاد کویرشناسی کشور جلب نظر میکند.

سایر قطعات ورقی بدنه از قبیل دماغه جلو و شبکه کامل و کلاهک هواکش و اگزوز قابل ارائه با قیمت مناسب می باشند. یه عدد سی ار ام انجین طلا با اگزوز قهرمانی به رنگ ابی سفید بفروش می رسد..

صدا خفه کن ها ( اگزوز / مافلر / سایلنسر ) جهت کاهش صدا و آلودگی های صوتی محیط بر روی شیربرقی های پنوماتیک نصب می شوند. این مبدل ها به عنوان یکی از مهمترین اختراعات تاریخ خودرو شناخته شده اند و سه کار همزمان را انجام می دهند ، یعنی کاهش اکسیدهای نیتروژن به نیتروژن و اکسیژن ، اکسیداسیون مونوکسیدکربن به دی اکسید کربن و اکسیداسیون هیدروکربن های نسوخته به دی اکسید کربن و آب.

در بخش های بعد بررسی می کنیم که این نوع ورق در خودرو سازی چه نقشی دارد. اگزوزها در مجرای تخلیه شیر نصب می گردد و این وسیله می تواند علاوه بر کاهش سر و صدا، روغن های مصرف شده در مسیر را جمع نموده و به صورت قطرات از خود خارج نماید.

بنابراین ، هنگامی که موتور “غرق” می شود ، مخلوط گاز و هوا که در صدا خفه کن جمع می شود ، هنگام اشتعال ، اغلب صدا خفه کن های درز را پاره می کند. اگزوز در یک موتور خودرو شامل مانیفولد دود، لوله اگزوز، صدا خفه کن و لوله دود پخش کن انتهایی است.

TC104 علاوه بر طراحی بیرونی سر کج که موجب زینت بخشیدن به خودرو میشود ، با طراحی تخصصی داخلی خود موجب ایجاد صدایی دلنشین و زیبا خواهد شد . طرحی اسپرت، پویا و جوان پسند که از همان ابتدای ورود خود به بازار چه در داخل و چه در خارج نظرات بسیاری را به سوی خود جلب كرده است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.