اگزوز تیبا – یدک ماشین اراک

مقامات دولتی انگلستان برای مقابله با وسایل نقلیه ای که صدایی فراتر از حد مجاز دارند، اخیرا تصمیم گرفته اند دوربین های جریمه مجهز به ابزار سنجش سطح صدا را در مناطق شهری نصب کنند.

چنانچه خودرویی هنگام عبور از جلوی این دوربین ها صدایی بیش از حد مجاز تولید نموده و از این طریق قانون شکنی کند، سیستم ANPR شماره پلاک آن را ثبت خواهد کرد. به گزارش خودروتک ، تعویض اگزوزهای استاندارد با نمونه هایی که صدای بلندتری تولید می کنند، یکی از اتفاقات رایج در کشورهای مختلف جهان است.

شرکت یدک ماشین اراک تولید کننده عمده انواع اگزوز های خودرو از سال 1370 در زمینه تولید انواع اگزوز فعال می باشد.این شرکت با بهره مندی از دستگاه های به روز با خط تولید اتوماتیک و رعایت بالاترین استاندارد ها در زمینه تولید انواع اگزوز فعال می باشد.محصولات تولیدی این شرکت ازجمله اگزوز پیکان-اگزوز پراید-اگزوزسمند-اگزوزانواع پژو-اگزوز تیبا-نیسان و…

استفاده مداوم از ژنراتور گازوئیلی باعث داغ شدن اجزای مختلف آن می شود. یا فیلتر هوای موجود در موتور اتومبیل آلوده باشد گرد و غبار و ذرات آلاینده ای که در هوا موجود است به اجزای موتور آسیب زیادی وارد می کند و باعث تخریب فیلتر هوای بنز اجزای مختلف موتور خودرو می گردد و ورود گرد و غبارو آلودگی به داخل موتور خودرو در بلند مدت آسیب های جبران ناپذیری وارد می کند.

دپارتمان حمل و نقل انگلستان قصد دارد با متوسل شدن به جریمه، از میزان آلودگی صوتی بکاهد. اگر قصد خرید ورودی هوای اسپرت دارید، حتما همه برندهای بازار و نظرات کاربران دربارهشان را بررسی کنید.

این گازها باید سریعاً از آشپزخانه خارج شوند تا هوای تازه و خنک محیط آشپزخانه را پر کند. آنقدر صاف و آرام کـه گویی خودرو ثابت هست و درون هر جادهای بـه راحتی مـیتوانید از مـیز اسنوکر خود درون قسمت عقب استفاده نمایید.

همچنین نسخه Long نیز درون دسترس هست تا نیـاز اشخاص افراطی درون فضا را هم برطرف سازد؛ این نسخه با فاصلهٔ دو محور بسیـار زیـاد مـیتواند حس یک لیموزین را نیز بـه این مشتریـان مشکلپسند القا کند.

رنجروور قهرمان سال گذشته هست و هنوز هم درنـهایت همـه را دور مـیزند. با این حال ، مبدل های دو راهه هنوز هم برای موتورهای کم سوخت استفاده می شوند زیرا مبدل های سه راهه برای کاهش موفقیت آمیز NO به احتراق قوی یا استوکیومتری نیاز دارند.

این کار اگر چه جذابیت هایی برای مالکین و افراد علاقه مند به خودرو دارد، اما می تواند برای سایر شهروندان آزار و اذیت هایی به دنبال داشته باشد. مهمترین ویژگی IS جدید، طراحی زیبا و بسیار مدرن این خودرو است که اتفاقا ذات ژاپنی و رگههای مشترک با هموطنان ساموراییاش، به خوبی در ظاهر آن موج میزند.

پرس مورد استفاده از نوع ضربهای است و تعداد سوراخکاری شبکه برای هر انباره متغیر است، از این رو قالبهای سنبه و ماتریس را به گونهای انتخاب میکنند که برای انواع مختلف شبکههای اگزوز قابل استفاده باشد. ضمنا این ربمپ استیج ۲ در خودروهای که از سوخت با کیفیت استفاده و تقویت مکانیکی موتور از جمله تغییرات در هدرز و کیت مکش و انواع تقویت کننده های موتور دارا می باشد، خوب جواب میدهد .

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *