اگزوز تیبا – یدک ماشین اراک

البته که ویدئو ها نشان نمی داد که این مرد از این قضیه ناراحت باشد و همین باعث شد که ویدئوی او در هفته گذشته بازدید بسیار زیادی داشته باشد که به هر حال این مرد را به هدفش رساند.

حال اگر این هوای آلوده با دود اگزوز اتومبیل های مختلف پر شود دیگر جایی برای تنفس افراد باقی نخواهد ماند. اما در صورت وجود اشکال در این سیستم، بوی ناخوشایندی از اگزوز خودرو به مشام تان خواهد رسید که هرچه سریعتر باید برای برطرف کردن مشکل اقدام شود.

گاهی برای بی صدا کردن دودها از دو صداخفه کن استفاده می کنند. طراحی صداخفه کن از نظر شکل و محفظه در حذف فشار منفی و صداهای ناهنجار تاثیر مهمی دارد. صداخفه کن طوری طرح می شود که گازهای خروجی موتور در آن به آهستگی انبساط یافته و نیز به اندازه کافی از انرژی حرارتی آن کاسته شود.

این مرد چند روزی بود که در یک گروه مربوط به ماشین های لامبورگینی نارنجی عضو شده بود و مشاهده کرده بود که برخی از اعضا با اگزوز ماشین های گران قیمت خود گوشت کباب می کنند.

فشار منفی ایجاد شده از خروج دودهای اگزوز جلوگیری کرده و تخلیه کامل دود موتور را با اشکال روبرو می کند؛ که نتیجه آن افت قدرت مفید موتور می باشد. ماشین به شدت دود می کرد و افراد زیادی برای کمک جمع شده بودند اما هیچ کاری از دست آن ها بر نمی آمد برای همین با تعمیرگاه مخصوص ماشین های لامبورگینی تماس گرفتند و در نهایت این مرد مجبور شد که تقریبا 80 هزار دلار خرج تعمیر ماشینش کند.

تبصره 2 ـ در معاينه چشم و سنجش بينايي، رعايت موارد زير به وسيله پزشك الزامي است: الف ـ سنجش ديد (قدرت بينايي) بايد طبق استانداردهاي بينالمللي و با نمودارهاي سنجش بينايي استاندارد انجام پذيرد. محفظه ای که تشدید کننده نامیده می شود با یک سوراخ به محفظه ی اول وصل شده است تشدید کننده حجم مشخص و طول معینی دارد تا موجی تولید کند که صدا هایی با بسامد مشخص را خنثی کند چگونه این کار انجام می شود ،بیایید نگاهی نزدیکتر بیاندازیم.

با خودرو را حرکت کرده و برای مدت ۲ ثانیه تا به انتها پدال گاز را فشار دهید. برای کاستن از سرعت گازهای خروجی موتور و بی صدا نمودن آن از گازهای خفه کن صدا استفاده می شود.

چند تجربه ی استفاده از صدا خفه کن های فعال به خصوص در ژنراتور های صنعتی وجود داشته است.این سیستم ها دسته ای از میکروفون ها و بلند گو ها را با هم ترکیب می کنند. فرارو- یک مرد چینی صاحب یک لامبورگینی لوکس اخیرا با پخش ویدئویی در شبکههای اجتماعی شهرت پیدا کرده است.

ولی با تفاوت های فاحشی نسبت بـه قیمتش که تا قیمت چند مـیلیون گرانتر 206 و 207 . بسیاری از مردم بعد از دیدن این ویدئو اظهار داشتند که این هم یکی دیگر از تفریحات سالم بچه های پولدار بی دغدغه است که در شرایط بحرانی حاکم در سراسر دنیا به هیچ وجه روی خوشی ندارد و باید خاتمه یابد.

یکی از مشخصه های مهم صدا خفه کن فشار برگشتی است.صدا خفه کن هایی که در بخش قبل دیدیم به خاطر وجود مجرا ها و سوراخ هایی که گازهای خروجی باید از آن عبور کند فشار برگشتی زیادی تولید می کنند و این کمی از توان موتور می کاهد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *