اگزوز تیبا – یدک ماشین اراک

از ویژگی های حائز اهمیت در مورد منجید که می بایست به آن دقت شود می توان به عدم پارگی، تحمل وزن اگزوز توسط آن اشاره کرد. کاتالیست مورد استفاده در مبدل بیشتر فلزات گرانبهایی مانند پلاتین ، پالادیوم و رودیم است.

اهمیت جلوگیری از گازهای مونوکسید کربن تا جایی است که یکی از معمول ترین علت ها برای مرگ در منطقه های تحت تاثیر طوفان انتشار مونوکسید کربن است و متاسفانه مردم آن زمان متوجه می شوند که دیگر دیر شده است.

علت دیر روشن شدن موتور دیزل میتواند دلایل زیادی داشته باشد. همچنین بی کیفیت بودن و یا وجود آب در سوخت هم ممکن است باعث علت گاز نخوردن موتور دیزل باشد. جنس لوله های اگزوز اصولا از چدن، آهن نرم یا فولاد است.

همچنین در مواردی با تعویض لاستیک های آب بندی سوپاپ ها مشکل خروج دود آبی از اگزوز برطرف خواهد شد.

اساسا این لوله های اگزوز به وسیله متصل کننده های منعطفی که برای به حداقل رساندن لرزش و پیشگیری از وارد شدن صدمه هستند، به سیستم خروجی موتور برق متصل می گردند. در سیستم سوخت رسانی تمام لوله ها و شلنگ های سوخت باید به دقت بررسی و در صورت انسداد احتمالی رفع گرفتگی و یا تعویض شوند.

چراغ های جلو پایین تر نصب شده اند و چراغ های باریک در قسمت زیر کاپوت به صورت شکاف نصب شده اند. پیشنهاد ما مراجعه به شرکت های تعمیرات موتور دیزل و یا تماس با شرکت دیزل پارسیا برای رفع ایراد ، تعمیر و سرویس دیزل ژنراتور و رفع نوسان و دور پایین در موتور دیزل ژنراتور میباشد.

ضمن اینکه شتابگیری و راندن دو ترک و حرکت در شیب نیز بهبود می یابند و مصرف سوخت نیز پایین تر خواهد بود. برخی نیز این کار را هدر دادن ثروت دانسته و آن را بیانگر بی توجهی ثروتمندان به داشتههای خود عنوان کردند.

ابعاد و تناسب ها نیز بسیار خوش ترکیب و متوازن هستند. 4. تنظیم نبودن سوپاپ ها و لق شدن که باید در حالت موتور گرم تنظیم شوند.

3. پمپاژ شدن سوخت اضافه به موتور که با بررسی پمپ سوخت قابل حل میباشد. که برای حل این مشکل هزینه بر نیاز به تعویض رینگ های پیستون فرسوده دارید. 6. کثیف بودن و دوده گرفتن محفظه احتراق که با سرویس مشکل دود درست میشود.

2. فیلتر هوا که در صورت کثیفی با تعویض فیلتر مشکل دود سیاه برطرف میشود. ما با راهکار هایی پیشنهادی سعی خواهیم کرد تا مشکلات دیزل ژنراتور شما را برطرف کنیم. گاهی در حالت موتور داغ و روشن هم نگاهی بندازید البته مراقب باشید کسی در این حالت خودروی شما رو به سرقت نبره.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *