اگزوز از ماشین سنگزنی

در این مطالعه، میزان آلاینده های خروجی (مونوکسید کربن، دی اکسید کربن و هیدروکربن های نسوخته) از اگزوز خودروهای پژو206، سمند معمولی و سمند تاکسی در شهر مشهد در فاصله سال های ساخت 1387-1383 مورد بررسی قرار گرفت. وقتی که خودروتان دچار مشکل شده و به مکانیک مراجعه میکنید احتمالا مکانیک پس از بررسی و عیب یابی خودرو، به شما بگوید که قطعاتی از خودرویتان باید تعویض شوند، ممکن است نامهایی چون آلترناتور، پلوس، میل سوپاپ و یا کالیپر به گوش شما بخورد.

ندارم. بسیاری از راننده ها با کارکرد بالای 80هزارتا گمون میکنن چون هنوز موتور داره درست کار میکنه پس نیازی به نوسازی کاتالیزور ندارن.

یا موتور دیگه میزون کار نمیکنه یا توی آزمون HC(میزان هیدروکربنهایی که از اگزوز بیرون میان) خودشو نشون میده. اگزوز یدک فروشگاه لوازم یدکی و قطعات خودرو آماده خدمت رسانی در امر فروش لوازم یدکی خودرو به شما دوستان عزیز است.آشنایی با قطعات و لوازم یدکی خودروآشنایی با قطعات خودرو یا لوازم یدکی خودروها فقط مناسب تعمیرکاران یا فروشندگان لوازم یدکی نیست.آشنایی با لوازم ماشین و نحوه نگهداری آن یکی از خدمات سایت اگزوز یدک است آداشتن اطلاعاتی حتی اندک در مورد قطعات و لوازم یدکی خودرو حتی برای یک صاحب خودرو هم میتواند در شرایطی کمک کننده و یا حتی ضروری باشد .هر قطعه در یک خودرو دارای یک شماره فنی یا پارت نامبر ( PA – Part Number ) منحصر به فرد میباشد که این روزها سفارش آن قطعه را بسیار آسان کرده .

حتما تکنیکهایی وجود دارد که از صدای موتور برق شما میکاهد اما انتظار بیصدا شدن کامل موتور برق را داشتن مثل این است که از یک نوزاد تقاضا کنید گریه نکند! ساختار محفظه ها و لوله های آن به گونه ای طراحی شده که صدا را تا حد امکان خفه کند.

به همین دلیل است که اکنون در بازارهای بزرگ جهانی قیمت ضایعات آهن اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. کمبود و افزایش قیمت قطعات یدکی شرایطی را فراهم کرده که اکنون بسیاری از خودروهای دارای نقص فنی در سطح شهرها و جادهها در حال تردد هستند و مالکان اینگونه خودروها بهدلیل رشد هزینه قطعات و تعمیرات، از تعمیر اینگونه خودروها طفره میروند و مراجعه آنها به تعمیرگاهها سخت شده است.

اما به هرحال هر قطعه دارای یک نام و مشخصات خاص خود نیز هست که علاقه مندان و فعالان در حوزه فروش لوازم یدکی و تعمیرات خودرو باید با آنها آشنایی داشته باشند . افزایش قیمت خودرو طی چند ماه گذشته موجب جهش قیمت در بازار لوازم یدکی شد و متأسفانه این افزایش قیمت از شرکتهای تامینکننده اصلی قطعات یدکی در خودروسازیها آغاز شد.

مثلا قیمت خودروهای کار (کامیونها) و اتوبوسهای حملونقل درونشهری و برونشهری و قطعات یدکی و مصرفی آن توسط شرکتهای خودروسازی افزایش یافت و در ادامه به قطعات یدکی و مصرفی سایر خودروها گسترش یافت.

تولید مجموعه اگزوز مطابق با جدید ترین استانداردها و نقشه های مهندسی تایید شده توسط شرکتهای خودرو ساز نموده است. اما ساده ترین و به صرفه ترین راه برای تغییر صدای اگزوز قرار دادن یک قطعه کوچک در انتهای لوله اگزوز است.

بخش ششم ـ گردش ماده 152 ـ قواعد گردش در تقاطعها به شرح زير است: الف ـ براي گردش به راست بايد با توجه به سرعت و جهت و موقعيت وسايل نقليهاي كه در جلو و عقب حركت ميكنند با فاصله كافي و مناسب و با استفاده از چراغ راهنما و يا با دادن علامت، وارد خط عبور سمت راست شده و به طور كامل از كنار تقاطع بگذرند.

حالا نکته اینجاست که این چرخه چهار مرحلهای در هر یک از سیلندرها باید در زمان مشخصی اتفاق بیفتد تا میللنگ به درستی به گردش درآید و تناوب حرکت حفظ شود.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *