اگزوز از ماشین سنگزنی

کیا اسپورتیج SL نیز جزو آن دسته از خودروهایی است که از مبادی مختلف و بهصورت رسمی و غیررسمی بهکشور ما وارد شده است. قطعات تماما شرکتی بوده و در خط مونتاژ شرکت تراکتورسازی نیز ، روی تراکتورها ، محصولات ما ، مونتاژ میشه .

البته شاید بیشتر تغییرات روی بدنه ی ماشین اعمال شده باشد اما نباید فراموش کرد که موتور جگوار F-Type Sport 400 2018 تا ۲۰ اسب بخار ارتقا یافته است. شاید بهتر باشد سرسیلندر را کاملا تعویض کنید. این حرارت بالا فشار زیادی به قطعات فلزی موتور به خصوص سرسیلندر که که در مرکز حرارت قرار دارد وارد می کند.

روغن سوزی در خودرو به این شکل می تواند مشکلات زیادی از قبیل افزایش مصرف سوخت و کاهش شتاب خودرو را به دنبال داشته باشد. سر سیلندر آسیب دیده باعث از دست رفتن تراکم در موتور و استارت نخوردن آن می شود.

که این نیز به نوبه خود می تواند باعث آسیب به سرسیلندر شود. بر خلاف میشراسمیت 109 که ارابه فرود در زیر بدنه قرار داشت و شعاع کمی را پوشش میداد و از طرفی هر ضربه محکم به ارابه فورد در هنگام فرود باعث یک عمل کنش و واکنش سریع میشد که کلا بدنه جنگنده را دوباره به هوا پرتاب می کرد و جنگنده با سر پایین می امد زیرا نیروی برخورد سریع به زمنی جذب بدنه میشد ولی در 190 چرخ ها زیر بال بود و نیرو توسط بال ها جذب می شد و هواپیما بعد از یک برخورد شدید به زمین دوباره به هواپرتاب نمی شد .

كارگر موظف است در هر هفته 44 ساعت در محل كار حضور داشته باشد كه به ازاي هر روي 33/7 دقيقه مي باشد و در پايان هر ماه از دو روز مرخصي استحقاقي برخوردار مي شود. یکی از دلایل اصلی راهیابی تکنولوژی های جدید به خودروها به رقابت شدید و تلاش های مستمر خودروسازان در سبقت گیری از همدیگر مربوط می شود سختگیرانه تر شدن الزامات قانونی از یکسو و افزایش سطح انتظارات مشتریان از سوی دیگر سبب شده است تا شرکتهای خودروسازی برای کسب سهم بیشتر از بازار، برنامه ریزیهای گسترده ای را برای توسعه و پیاده سازی فنآوری های پیشرفته انجام دهند این مساله سبب شده صنعت خودروسازی همواره پویا باقی مانده و به دنبال دستیابی به فناوری های نوین باشد.

نسل جدید کروز کنترل با نام کروز کنترل هوشمند (Adaptive Cruise Control) قابلیت تشخیص فاصله با خودروی پیش رو را نیز دارد.

جک S5 در نسخه های استاندارد که کرمان موتور عرضه می کند، خودروی قدرتمندی برای استفاده شهری است و مخصوصاً در نسخه دنده دستی، بسیار تند و سریع است.

این محفظه همچنین سایر قطعات موتور را نیز حمایت می کند. از آنجا که این ایراد به مبدل کاتالیستی آسیب وارد می کند میزان آلایندگی را نیز افزایش می دهد.

سفارش این خودرو از پاییز امسال آغاز خواهد شد و قرار است دوج دورانگو هلکت تا اوایل سال ۲۰۲۱ وارد نمایندگیهای فروش دوج شود.

برای بررسی این مورد، بلافاصله پس از استارت زدن خودرو، به محل اگزوز و خروج دود دقت نمایید. این رنگ دود نشانگر روغن سوزی خودرو بوده که به معنی نشتی روغن به محفظه احتراق خودرو می باشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *