اگزوز از ماشین سنگزنی

در پایان باید زونتس را یکی از بهترین چینی های 250 سی سی بازار بدانیم که در بسیاری از موارد تا اینجا خوب عمل کرده است.

باک این موتورسیکلت یکی از بهترین و با کیفیت ترین باک های بازار بوده و دارای ۲ لایه میباشد و دوام باک را چندین برابر میکند و در صورت بروز حادثه میتواند در برابر ذربات به خوبی دوام بیاورد و با روکش رنگ روغن خود در برابر شست و شو به وسیله کارواش بسیار مقاوم است و با طراحی زیبای خود و مجهز بودن به سیستم قفل مدرن سویچ، باک خود یک برتری نسبت به تمامی موتورسیکلت های درون بازار است.

موتورسیکلت زونتس ۲۵۰ اس با طراحی مدرن خود با الگو گیری از شخصیت های فیلم transformers طراحی گردیده است تا بتواند با ظاهر خود بیانگر قدرت و عظمت خود در رده یک موتورسیکلت دو منظوره شهری و اسپرت باشد. این قیمت برای مدل های کم کار مدل 1396 در حدود 50 تا 55 میلیون تومان، برای نمونه های سال 1397 در حدود 62 تا 65 میلیون تومان و مدل های کم کار و تمیز ساخت سال 1398در حدود چند میلیون تومان گرانتر است.

اندازه ای بسیار کوچک اما با طراحی زیبا از نوع رفلکس عدسی که در تاریکی شب با نور پایین فاصله تقریبی تا ۴ متر و با نور بالا حدودا ۶ متر را روشن می کند.

اما این ترمز ها بسیار پر قدرت می باشد به طوری که در سرعت های بالای ۶۰ کیلومتر در ساعت اطمینان بیشتری به موتور-سوار خود میدهند و در سرعت های متوسط رو به بالا کنترل موتور سیکلت از دست خارج نشده و موتورسیکلت با حفظ تعادل کامل متوقف می گردد.

با توجه به بالابودن دمای هوا در ماههای گرم سال و افزایش سرعت تبخیر مایع الکترونیک درون باطری، بایستی سطح مایع الکترونیک به صورت ماهیانه و یا زودتر کنترل گردد.

تاخیر زمانی سنسور برای ارسال سیگنال به واحد کنترل الکترونیکی (ECU) افزایش یافته و سنسور کند عمل می کند کــه این امر از نزدیک شدن مخلوط سوخت و هوای مـــوتور به محدودهء بالانس جلوگیری خواهد کرد.

قسمت اول همان دی اکسیدزیرکونیوم در کنار یک پوشش سرامیکی با قابلیت تولید ولتاژ در ارتباط با اکسیژن های مرجع نسبت به اکسیژن های اگزوز می باشد.این ساختار بیشتر قابلیت تشخیص سوخت غنی (ولتاژ نزدیک 0.9 ولت ) و سوخت رقیق (ولتاژ نزدیک 0.2 ولت ) را دارد.

در منیفولد اگزوز این لوله ها فقط در همان ابتدای مسیر مجزا هستند و گازها پس از طی کردن مسیری کوتاه به collector می رسند و همین مسئله علت ایجاد فشار برگشتی (Back Pressure) است، که در مقابل خروج گازهای ناشی از احتراق، مقاومت می کند.

کمک فنر عقب به صورت تکی است که قابلیت تنظیم نیز دارد. بد نیست اشاره کنیم که منظور از سیستم تعلیق مونوشاک که در بعضی از موتورها نیز دیده می شود، به معنی وجود یک کمک فنر در عقب است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *