اگزوز از ماشین سنگزنی

با توجه به اینکه خودروهایی مثل تیبا، پراید، به دلیل وجود لاستیک های کوچک، احتمال آسیب دیدگی زیادی دارند، خرید یک منبع اگزوز از یک فروشگاه معتبر می تواند هزینه های تعمیر و تعویض را به مدت چندین سال کاهش دهد.

در سرعت های مطلوب ، دمپر خروجی جریان مستقیم را باز می کند و موتور به دلیل افزایش تهویه سیلندرها حداکثر گشتاور را ارائه می دهد.

با مراجعه به پرشین کاتالیست میتوانید در اسرع وقت این مشکلات را حل کنید. از جمله این قطعات، میتوان به اگزوز های با کیفیت بالا با روکش آلومینایز اشاره کرد. تنظیم برقی ارتفاع فرمان و مجموعه پدال ها خلاصه می شود، البته هر دو خودرو در مورد فعال سازی مجموعه GPS در ایران با محدودیت هایی مواجه هستند و کیفیت سیستم صوتی دوج در مدل پایه به مراتب از سیستم صوتی نسخه های پایه ب ام و بهتر است.

کاتالیزور توسط اگزوز ساز از این دوقسمت باز شد و بجاش یک لوله دارای صداخفه کن به نام کارخونه مشهد نمیدونم چی نصب شد ، به راحتی مخصوص همینکار بدون هیچ برش یا جوشکاری ، جای هر دو سنسور اکسیژن هم تعبیه شده بود.

3- شستشو اگزوز: در صورت امکان، هر از چند گاهی اگزوز و بخش زیرین آن را شستشو دهید تا آلودگی های روی اگزوز از بین رود و احتمال اکسید شدن کاهش یابد.

وجود روکش آلومینایز، باعث شده است تا استحکام و مقاومت اگزوز در برابر عوامل فیزیکی و شیمیایی بالا رود و مانع زنگ زدگی و پوسیدگی شود.

وجود لایه آلومینایز، یک پوشش مناسب در برابر رطوبت می باشد و مانع نفوذ نم به داخل منبع می شود. روش کار منبع اگزوز بدین صورت می باشد که صدای حاصل از موتور در منبع اگزوز با عبور از چند مرحله، و تداخل امواج با یکدیگر، باعث خنثی شدن صدا و در نتیجه کاهش آن می شود.

چدن، آهن نرم یا فولاد نوع جنس لوله های اگزوز است که معمولا به موتور با استفاده از متصل کننده های منعطف برای حداقل کردن لرزش و جلوگیری از صدمه به سیستم خروجی ژنراتور این لوله های اگزوز استفاده می شوند.

برای به کار گیری این تکنولوژی نیاز به محلولی به نام ادبلو یا آ یو اس ۳۲ (AUS32 AdBlue) می باشد که توسط آن ترکیبات آلاینده و سمی NOx کاهش می یابد. این آسیب ها به شرایط آب و هوا و نوع رانندگی بستگی دارد.

D ، تولید و فروش ، با تمرکز بر تولید بخاری کم فن ، بخاری فن ، حجم زیاد هوا ، مصرف انرژی کم فن کوچک گریز از مرکز ، محصولات به بسیاری از کشورهای جهان فروخته می شود. کاتالیک کانورتور عموما نیاز به نگهداری خاصی ندارد و تنها باید از سوخت مناسب خودرو استفاده کنید تا به آن آسیبی نرسد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *