اگزوز از ماشین سنگزنی

برای نمونه اکثر بوهای خوشایند در خودرو نشان دهنده نو بودن قطعات پلاستیکی و چرمی موجود در کابین خودرو میباشد که همواره حس خوبی به راننده و مسافر میدهد.

4) روتور / آرماتور : تبدیل جریان DC به ولتاژ AC — روتور / آرماتور در حال حاضر باعث افزایش ولتاژ AC در سراسر سیم پیچ های استاتور ژنراتور می شود که در حال حاضر به عنوان یک افزایش دهنده ولتاژ خروجی AC می باشد.

این مدل رسما یک سوپر اسپرت با قابلیت حرکت در پیشت های مسابقه بوده و بسیاری از بخش های آن برای برآورده کردن این نیاز، مورد بهینه سازی قرار گرفته اند.

صدای منبع اگزوز زیر هست، و معمولا برای موتورهای قوی تر از سایز بزرگ استفاده می شود و شما میتوانید از هر دو مدل استفاده کنید. دیگه حرفهاش رو نشنیدم، دستی دستی داشتم خودم و بدبخت میکردم، اگه یک درصد بیتا می فهمید سر روی تنم نمیذاشت.

این بو ممکن است به خاطر یک مدار کوتاه الکتریک یا عایق روی سیم باشد که در حال سوختن است.

علت این بو میتواند روغن سوخته از ناحیه موتور باشد یا شاید به دلیل ایراد در لوله اگزوز زیر خودرو، دود اگزوز از طریق کف به داخل خودرو وارد میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر راجب این محصول و دریافت قیمت یا خرید این کیت آتش زا به سایت فروشگاه اینترنتی لوازم اسپرت ماشین کینگ اسپرت مراجعه نمایید.

ما به مجموعه ای از ابزارهای لوله کشی برای راننده نیاز داریم. وظیفه جمع کننده قرار داده شده در لوله اگزوز، تمیز و زنده ماندن از جفت سوخت، که در گازهای خروجی باقی مانده است.

گیربکس نیز وظیفه تغییر نیرو خروجی موتور پیش از انتقال آنها به چرخها را بر عهده دارد. اگر بخواهیم خیلی ساده بیان کنیم؛ موتور باید هوای جلوی راهش را کنار بزند تا جا برای هوای خروجی جدید باشد!

برای خرید ” قیمت موتور رپسول ” از لینک های زیر استفاده کنید . در خودروهایی از نوع کاربراتوری ، داده های به دست آمده از سنسورها مستقیم در اختیار راننده قرار می گیرد ولی در خودروهای انژکتوری، این اطلاعات ابتدا به ایسیو منتقل می شود و به طور دقیق پردازش شده و سپس به راننده صادر می شود.

گاهی تغییرات شدید آب و هوایی باعث می شود که موتور خودرو با استارت های مکرر روشن شود، این موضوع به تنظیمات سیستم سوخت رسانی و تامین هوای موتور مربوط می شود، زیرا ECU خودرو، بر اساس تنظیمات قبلی این ترکیب را برای موتور فراهم می کند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *