اگزوز از ماشین سنگزنی

اغلب های خروجی اگزوز چدن هستند، اما برخی از آنها از لوله های فولادی یا فولاد ضد زنگ ساخته شده که به هم متصل شده و به سر سیلندر متصل می شود.

به طور کلی ، رنگ دود از لوله اگزوز تقریباً یکسان است – تفاوتها فقط در تفاوت های ظریف است ، زیرا گاهی اوقات نقص سیستم خاصی که باعث ایجاد دود می شود ، مستقیماً با نقص سیستمهای دیگر که نمی توانند “خود را ایجاد کنند” در ارتباط است.

هنگامی که شمع خودرو معیوب باشد، این مشکل خود را با صدای پت پت از اگزوز نشان می دهد. 2 ـ در صورتيكه متقاضي كور باشد اگر براي متقاضيان گواهينامههاي موتورسيكلت و تراكتور زراعي و پايه دوم اتومبيل (بدون آنكه اجازه رانندگي وسايل نقليه عمومي و اتومبيلهاي آموزشگاههاي رانندگي را داشته باشد) كه فاقد يك چشم بوده و ميزان ديد چشم سالم آنان نيز كمتر از نه دهم نباشد و بعلاوه دارندگان گواهينامه پايه دوم اتومبيل فاقد يك چشم بايد نقص ميدان ديد خود را با نصب آينه مخصوص در اتومبيل جبران نمايند.

برای نمونه کاتالیست منواکسیدکربن را به دی اکسیدکربن تبدیل می کند. شما میتوانید این موضوع را در صورتی که دود سفید خروجی از اگزوز شبیه به بخار باشد تائید کنید.

این صافی باید در زمان های مشخصی تعویض شود و در صورتی که صافی دچار گرفتگی و آلودگی باشد سبب ایجاد صدای پت پت در اگزوز می شود.

۱۰-کاربراتور هایی که با “بیمتال ” های برقی یا با دمای آب کار میکنند اگر راه آب مسدود شده باشد یا مدار الکتریکی “بیمتال” قطع شده باشد دچار خام سوزی میشوند.

ث ـ از حصار آزادراهها نگذرند و در بزرگراهها و خيابانها از لابلاي درختان و گل بوتههاي حاشيه و ميانه راه عبور نكنند. پنجم – گواهينامه رانندگي پايه دو همگاني براي رانندگي با وسائل نقليه عمومي اعم از سواري و وانت و آمبولانس و استيشن و مينيبوس و باري بظرفيت تا دو تن.

تبصره 2ـ دارندگان گواهينامه رانندگي پايه 2 در صورتي ميتوانند با وسائل نقليه عمومي باري كه ظرفيت بارگيري آن مطابق مشخصات ساخت كارخانه سازنده بيش از 3500 كيلوگرم نباشد همچنين با اتومبيلهاي سواري عمومي و استيشن عمومي و ميني بوس و آمبولانس رانندگي نمايند كه سن آنان از 23 سال تمام كمتر نباشد و يكسال تمام از تاريخ اخذ گواهينامه گذشته باشد.

هفتم ـ گواهينامه رانندگي ويژه براي رانندگي وسايل نقليه سنگين جاده سازي و ساختماني و مخصوص حمل اشياء سنگين و جراثقال اسكلهها. هـ ـ گواهينامه رانندگي با تراكتور چرخ لاستيكي در مزارع. چرخ دنده فرمان از تنظيم خارج شده است و بايد تعويض شود.

تبصره1 ـ براي اخذ هر نوع گواهينامه رانندگي داشتن سواد خواندن و نوشتن جز براي كساني كه در تاريخ 6 بهمن ماه 1347 – 25 سال تمام داشته اند ضروري است. تبصره1 ـ كسانيكه سن آنان از 25 سال تمام كمتر نباشد براي اخذ هر گونه گواهينامه رانندگي از شرط سواد معاف ميباشند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *