اگزوز از ماشین سنگزنی

فیلتر روغن :در کلیه موتورهای جهت تصفیه روغن از فیلتر روغن استفاده شده است که روغن پس از خروج از لوله اویل پمپ بداخل محفظه فیلتر وارد شده که توسط لایههای مقوائی سوراخدار مخصوص تصفیه و به کانالهای روغن، فرستاده میشود که در موتورهائی از این قبیل از هنگامی که روغن به فیلتر میرسد از طریق دو سوپاپ اطمینان تحت کنترل میآید بنحوی که اگر در شرایط مختلف روغن اضافی به مابین قطعات برسد از طریق سوپاپ کنترل فشار روغن (ساچمه و فنر ذکر شده) کنترل شده و در مرحله بعدی هنگامی که لایههای داخلی فیلتر به علت کثیف بودنشان اجازه تصفیه و عبور را به روغن نمیدهد برای جلوگیری از سوختن قطعات و رسیدن روغن به آنان سوپاپ اطمینان تحت فشار قرار گرفته و باز شده که روغن تصفیه نشده به مابین قطعات وارد میشود.

راکستار برای زیبایی هر چه تمام تر بازی صداگذاری شخصیت فرانکلین هم به عهده اقای Shawn Fonteno گذاشت تا صدا با تصویر کاراکتر همخوانی داشته باشد. در بالاتر بیان شد که دما می تواند به ۸۵۰ درجه سانتی گراد برسد؛ پس این عقلانی است که اگزوزها طوری طراحی شوند که این حرارت تولید شده را هر چه زودتر از پیشرانه خودرو خارج کنند.

طراحی آنها به این دلیل است که فلز مورد استفاده به کاهش ارتعاشات مکانیکی موتور کمک می کند و بنابراین دستگاه اگزوز تقریباً قابل شنیدن نیست.

بنابراین ، صاحب خودرو قطعاً باید براکت ها و کمک فنرهای ساخته شده از لاستیک را تقویت کند. ساخت و سازهای ساخته شده در کشور ما ساده تر است و بنابراین ماشینهای ما از راحتی کمتری برخوردار هستند. جهت استعلام قیمت محصول منبع اگزوز Jac J5 می توانید با ما تماس بگیرید.

راهکارهای مهم جهت کاهش صدا موتور برق کدامند؟ 1. موتور به بهترین شکل در قاب نوع “Vee” سوار می شود. تمامی محصولات ارائه شده توسط این شرکت دارای یکسال یا هزار ساعت گارانتی معتبر و ده سال خدمات پس از فروش می باشد که در زمان عقد قرار داد و همزمان با راه اندازی به خریدار محترم ارائه می شود.

در سال 1935 وزارت دفاع المان نیاز خود را به یک شکار پیشرفته اعلام کرد. ولی بعد از یک روز دوباره به صدا افتاده البته خیلی کمتر از قبل. دنده خودرو به نرمی عمل میکند و شما کمتر متوجه تعویض آن میشوید.

اگر با کاهش حجم موتور در حال کار ، مجبور به افزایش مصرف سوخت یا کاهش قدرت خودرو شوید ، بسیار آزاردهنده خواهد بود.

حداقل نویز پس زمینه ، ارتعاش کم موتور و پراکندگی متوسط گازهای خروجی ، نصب صحیح را نشان می دهد. باید توجه داشته باشید که همه تغییرات سیستم اگزوز روی موتور تأثیر می گذارد. باید در نظر داشت که مطلقاً همه خودروهای تولید شده در خارج از کشور مجهز به عناصر عظیمی از دستگاههای حذف گازهای خروجی هستند.

به ویژه لازم است بدانید که مطلقاً همه روشهای تولید سیستم اگزوز بی صدا شدت مکانیسم را افزایش می دهد. اگر حین کار کردن از اگزوز بویی مشابه تخممرغ فاسد شده به مشام میرسد، احتمالا در بنزین مصرفی گوگرد وجود داشته و یا مقداری گازوئیل در آن مخلوط شده باشد.

به جای تشدید کننده اصلی ، یکی دیگر نصب شده است که مجهز به مواد جذب کننده صدا در داخل است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *