اگزوز از ماشین سنگزنی

و موفق شد با تیم تحقیقات و فنی مهندسی مستقل خود در بدو ورود این خودرو به ایران مراحل طراحی و تولید اگزوز این محصول را آغاز کند. XSR155 به گونه ای طراحی شده است که برخلاف هر موتورسیکلت دیگری از کلاس خود، احساس آزادی را ایجاد می کند.

همین امر باعث می شود در کنار هم ترکیبی از کلاس های طراحی “Supersport” ، “Naked” و “Retro” را شاهد باشیم. واشر گلویی یکی از قطعات خودرو می باشد که بین منیفولد و اگزوز قرار گرفته و باعث عایق بندی فلنچ های سیستم اگزوز می شود و قابل توجه است بدانید که از این قطعه با عنوان واشر سربی نیز نام می برند.

واشر گلویی اگزوز شرکت آراد موتور باکیفیت ترین واشر در بازار بوده و الیاف ساخت واشر آن بسیار متفاوت و باکیفیت است.

اگزوز 405 و اگزوز 206 از جمله محصولاتی است که توسط پیا صنعت ساخته و به بازار عرضه می شود. به علاوه پارامتر های قیمت و تولیدی ارزانترین اگزوز پژو توسط گروه صنعتی پیا صنعت نیز می بایست مورد توجه قرار گیرد.

محصول واشر بغل اگزوز پژو 405 رادیکال را به اشتراک بگذارید. خرابی واشر گلویی منجر به ایجاد سر و صدا و های فوق العاده ناخوشایندی خواهد شد. واشر گلویی اگزوزآراد موتور مناسب پژو 405,ایران خودرو پژو 405 می باشد.

در این بخش می توانید انواع سر اگزوز و منبع اگزوز پژو ۴۰۵ را مشاهده نمائید. جایگزین کاتالیزور پژو ۴۰۵ . سلام ، آیا این منبع با منبع موتور EF7 , تفاوت داره ، به این دلیل که اگزوز سازها و استادکارها چیزی که بیان میکنند این هست که منبع EF7 سایز بزرگتری نسبت به موتور پژو ۱۸۰۰ دارد ؟

برداشتن يكي از دو منبع آخر (كه معمولاْ همه منبع بعد كاتاليزور رو بر ميدارن) چه تاثيري روي شتاب و قدرت ماشين ميگذاره؟ منبع آخر هم برای خفه کردن صدا یه مسیر عجیب برای دود داره که با برداشتنش صدا کاملا زیاد میشه و آزار دهنده خواهد بود ، اما اگر مثل جونی های من با منبع اسپرت(ساختارش شبیه منبع وسطی فابریک هست) عوض کنید صدا زیاد تر میشه ولی آزار دهنده نیست (از نظر بعضی ها قشنگ هم هست) و البته راه رفتن ماشین هم بهتر میشه و به قول عوام احساس میشه نفس ماشین باز شده!

منبع اول كه كاتاليزوره! منبع دوم و سوم كارشون چي هست(يعني هر كدوم چه نوع صدايي رو خفه ميكنن) و چرا دو تا هستن؟ از این رو تلاش داریم تا بهترین بازخورد را از مشتریان دریافت کنیم.

البته نظر اساتید اینه که با این کار حداکثر گشتاور در دورهای بالاتری بدست میاد و بیشتر میشه! و پس از اندک زمان توانستند مجموعه کامل اگزوز 405 را مطابق با استانداردهای بین المللی تولید کنند.

در نمای جلویی خودرو، چراغهای اخمو با پرژکتورهای اسپرت سیستم روشنایی آن را تشکیل دادهاند و جلوپنجره ذوزنقهای شکل یکپارچه با نوار کرومی حاشیه آن به همراه ورودیهای هوای روی سپر هم به خودرو هویت دادهاند و درب کاپوت عضلانی موتور هم با امتداد دو خط به مجموعه جلو پنجره منتهی شده است.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *