اگزوز از ماشین سنگزنی

بنابراین پیش از آغاز بررسی موتورسیکلت بنلی ۲۵۰ لازم بود بدانید که با یک محصول اصیل ایتالیایی طرف نیستید، بلکه همانند سایر محصولات چینی که صرفا از نام برندهای اروپایی جهت اعتبار بخشیدن به تولیدات خود استفاده میکنند، در اینجا نیز با موتورسیکلتی چینی تحت لوای برند ایتالیایی بنلی مواجه هستیم.

اما می توان گفت خاص ترین ویژگی در این محصول هوندا، صدای آن بود که به گفته بسیاری از کارشناسان تداعی کننده خودروهای فرمول یک آن دوران است. در حالی که وسیله نقلیه هنوز در هوا است ، آن را راه اندازی کرده و به اگزوز جدید گوش دهید.

فلنجی را که مجاور لوله کشی میانی به صدا خفه کن است ، پیدا کنید. اگر این امکان وجود داشته باشد که کار بر روی Silencer را ببینید، صاحب روروک مخصوص بچه ها بسیار شگفت زده خواهد شد. مرحله ۱۲: پیچ و مهره ها را محکم کنید.

چگونه کاربراتور موتور سیکلت خود را تنظیم کنیم؟ مرحله سیزدهم: کار خود را بررسی کنید. سراتو کوپه یا فرته کوپ در بازار جهانی با دو موتور 1.6 لیتری توربو شارژ با 201 اسب بخار قدرت و 2 لیتری تنفس طبیعی با 173 اسب توان تولید می شود که در دو نوع گیربکس 6 دنده دستی و 6 دنده اتوماتیک به همراه پدال تعویض دنده در پشت فرمان و 1350 کیلو گرم وزن شتابی برابر با 8.5 ثانیه بر روی کاغذ را به ارمغان می آورد.

سایلنسر دوجداره ساخت رایا مولد به دلیل ساختاری که دارد فشار گاز ( back pressure ) در آن رخ نداده و سبب کاهش راندمان موتور نمی گردد. پژوهش­های اپیدمیولوژیک نشان داده که ارتباط منسجمی بین آلودگی هوا، علایم تنفسی، کاهش عملکرد ریه، برونشیت مزمن و مرگ و میر وجود دارد (21 و 22). در این راستا آلودگی هوا به عنوان مبحث محیطزیستی مهم و اساسی همواره مورد تاکید متخصصان و برنامه­ریزان سلامت شهری بوده است (21). با توجه به تاثیر چشمگیر وسایل نقلیه موتوری در ایجاد آلودگی هوای کلان شهرهای ایران، نرخ بالای تولید این وسایل در کشور و انتشار گازهای سمی توسط آن­ها لزوم بررسی همزمان مباحث آلودگی هوا و تاثیر آن بر سلامتی انسان ضروری به نظر می­رسد.

حال این هوا گاه به طور کامل توسط اگزاست فن تهویه به محیط بیرون منتقل می شود و یا با توجه به طراحی و کاهش مصرف انرژی هوای خروجی توسط اگزاست فن تهویه به سوی هواساز باز می گردد .

نکته: با آویزان شدن اگزوز و شل بودن پیچ و مهره ، ممکن است مجبور شوید لوله ها را بچرخانید ، تکان دهید یا بپیچانید و آنها را در جای مورد نظر قرار دهید.

پس از حذف تمام آن ها ، لوله کشی را از آویزهای لاستیکی بلغزانید و کنار بگذارید. هر فلنج را از نظر خروج گازهای خروجی بررسی کنید. توضیح مشکل: پدال کلاچ را فشار می دهید و دنده عوض می کنید ، سرعت موتور زیاد می شود ولی سرعت خودرو تغییر نمی کند.

مبدل کاتالیست خودرو دقیقا چیست و چگونه کار می کند ؟ در صورت خراب شدن ABS چراغ عیب یاب آن روشن می شود و ترمز به طور عادی کار می کند.

پاداش دلپذیر رضایت شغلی و صرفه جویی محسوس در هزینه است. مرحله ۹: صدا خفه کن جدید را روی آویزهای لاستیکی جدید قرار دهید. آویزهای لاستیکی قدیمی را از وسیله نقلیه برداشته و جایگزین آنها را با آویزهای جدید قرار دهید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *