اگزوز از ماشین سنگزنی

اما در برخی مناطق نظیر ایالات متحده خبری از این فیلتر نبوده و توان موتور تا ۳۸۲ اسب بخار و گشتاور ۵۰۰ نیوتن متر، افزایش نشان میدهد. چسبندگی خودرو در این موقعیتها بسیار افزایش یافته و تعادل خودرو بهبود قابل توجهی از خود نشان میدهد.

جهت رفع این نقیصه میتوان از اگزوزهای تکی برای هر سیلندر (یا استفاده از یک اگزوز برای دو سیلندر) استفاده کرد که موجب بهبود تخلیه موتور و همچنین عدم افزایش بیش از حد صدای خروجی از اگزوز میشود. وقتی این کار را انجام دادیم، کمکم پیشرانه شروع به ریپزدن میکند.حالا وقت آن رسیده است که دلکو را در جهت عکس حالت اولیه بچرخانیم.

این دو مدل به غیر از سطح امکانات از نظر ظاهری نیز متفات هستند که جدیترین تفاوت چهره جلوی آنها است که در مدل 1.8 لیتری، ذوزنقه تمام مشکی میتسوبیشی در جلو قرار گرفته ولی در مدل 1.6 لیتری یک نوار از وسط این قسمت رد شده که باعث شده از چهره تهاجمی آن کاسته شود.

همچنین نسخه ارزان قیمتتر ۲۰i با ۱۹۷ اسب بخار قدرت احتمالا به یک گیربکس دستی نیز مجهز بشود. یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک نیز گشتاور حاصل را در هر دو نسخه M40i و ۳۰i به سوی محور عقب روانه میکند.

1 – قصور در بکار بردن وسایل اخباری قبیل مثلث شبرنگ و چراغ چشمک زن باطری دارد در جلو و عقب وسیله نقلیه متوقف در روی جاده . بلفور آب میریزن روی موتو تا دماش بیاد پایین ! تخته چوبها را به چهار سمت موتور برق تکیه دهید و یک تخته هم روی دستگاه بگذارید.

به احتمال زیاد لوله اگزوز ماشین شما کهنه شده است، یک ماشین فرسوده پر سر و صدا دارید و یا شاید اگزوز ماشین شما زیادی قوی ست.

اگر ادامه مطلب را بخوانید، با دو رروش ساده و سریع برای پاک کردن قیر از بدنه ماشین آشنا می شوید. ۲- به همه جای ماشین به صورت عمودی فشار زیادی وارد کنید.

با تکیه بر تایرهای میشلن، شتاب جانبی ب ام و Z4 برابر ۱.۰۰g بوده و پس از طی مسافت ۴۴.۵ متر، از سرعت ۱۱۲ کیلومتر بر ساعت به طور کامل متوقف میشود. شاسی خودرو به اندازه کافی استوار و محکم احساس میشود.

رانندگی با z4 در جادههای کوهستانی و پر پیچوخم، اطمینانبخش بوده و در شما اعتماد به نفس کافی را بوجود خواهد آورد.

میزان مصرف سوخت پیشرانه ۳ لیتری در مدل M40i برابر ۹.۸ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر(در شهر) و ۷.۶ واحد(در بزرگراه) است. به دلیل گشتاور شگفتانگیز پیشرانه در گستره ۱۶۰۰ تا ۴۵۰۰rpm، حین حرکت خودرو به آسانی شتاب گرفته و از قابلیت مانوردهی بالایی برخوردار است.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *