انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

تصور نکنید که تمایل انسان برای تولید وسیلهنقلیهای که بتواند بدون ارتباط و با کمک نیروی خود حرکت کند به قرن ۲۰ میلادی برمیگردد. گازهای خروجی اگزوز از یک TWC عبور می کند تا اثرات آلودگی را کاهش دهد.

البته هنری فورد نخستین مخترعی است که توانسته ایده تولید خودرو ارزانقیمت را از اوایل قرن بیستم میلادی بهصورت عملی پیادهسازی کند. وانت پراید البته در دو نسخه ۱۵۱ و ۱۵۱ پلاس در بازار موجود است و قیمت ۱۰۱ برای نسخه ساده و ۱۱۲ برای نسخه پلاس آن اعلام میشود.

با این حال، قیمت دیگنیتی مانع بزرگی برای بسیار از مشتریان این خودرو در ایران است. همچنان این خودرو جزو ارزانترین گزینهها در بازار خودروی ایران محسوب میشود که میتوان آن را به صورت صفر کیلومتر خریداری کرد.

پراید ۱۳۲ هم جزو مدلهای ارزان محسوب میشود که درحالحاضر قیمت آن تقریبا ۹۷ میلیون تومان است. قیمت این خودرو در ۱۷ آذرماه یعنی ۶ ماه قبل ۶۵ میلیون تومان بود. پاسخ به این پرسشها این نکته را تداعی میکند که تاریخچه خودرو پر از اتفاقات و فرازو نشیبهای فراوان و هیجانانگیزی است که هر علاقهمند به دنیای خودرویی را به سمت خود جذب میکند.

بر اساس همین باید گفت که بازار خودروی کشور روزهای خوبی را نمیگذراند و این دوره در آینده قطعا به عنوان دوران تاریکی در تاریخچه اتومبیل ایران شناخته خواهد شد. این پایینترین قیمت پراید در مدت اخیر است.

خودرو سوپر اسپرت لامبورگینی هوراکان LP610-4، بیشتر شبیه یک جت خصوصی به نظر میرسد و در برابر رقبایش، یک حریف سرسخت به شمار میرود. طراحی اگزوز آن ظاهر زیبایی داشته و به صورت کوتاه و با فاصله کمی نسبت به قسمت زیرین موتور جاسازی شده.

این خودرو توسط هنری فورد طراحی و ساخته شده و بهدلیل موتور قدرتمند خود بهسرعت بهخصوص در آمریکا جایگزین کالسکهها شد.

براساس شواهد در دسترس، چنین وسیلهای برای نخستین بار در سال ۱۶۷۲ توسط یک بلژیکی در چین طراحی شده که توانایی جا به جایی توسط بخار را داشته است. چندی پیش حسن کریمی سنجری، یکی از کارشناسان حوزه خودرو در گفتوگو با گسترش نیوز پیشبینی درباره قیمت پراید کرد و گفت: اگر اتفاقی منفی در سیاست نیفتد و انتقال قدرت در امریکا راحت صورت گیرد حباب قیمت خودرو از بین میرود.

خریداران در تردید بین خرید محصولات داخلی که کیفیت خود را هر روز بیش از پیش از دست میدهند و تولیدات خارجی کارکرده هستند. اما بعد از مشخص شدن نتایج انتخابات ریزش قیمتها در بازارهای مختلف ایجاد شد.

اما به طور کلی می توان گفت که یک کاتالیست خودرو سواری خارجی حاوی یک تا دو گرم فلزات گروه پلاتین باشد. به طور کلی قیمت خودروها پیش از انتخابات امریکا به شدت روند صعودی به خود گرفته بود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *