انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

این صدا نباید نادیده انگاشته شود زیرا که اگر بلبرینگ شکسته شود، ممکن است منجر به قفل شدن چرخ یا در آمدن چرخ از زیر خودروی شما شود. مجلس جمهوری اسلامی ایران نیز در سال 1381 قانون استفاده از کاتالیک کانورتور یا همان کاتالیزور را برای تمامی خودروهای داخلی و وارداتی تصویب کرد.

این مطلب در ادامه مطلب قبلی با عنوان رفع پارگی اگزوز ماشین می باشد، که در گذشته منتشر شده است.

اگزاست فن مکنده ، تنها هواکشی است که برخلاف فنهای دمنده، هوا را از محیط گرفته (گرد و غبار، رطوبت، گرما و هرآنچه که باعث اخلال در کار می شود) و از محیط خارج میکند.

صدای ضربه فلزی عمیق می­تواند در اثر فرسودگی یاتاقان­های دسته شاتون ایجاد شود، و ممکن است بیانگر این باشد که موتور شما به پایان راه رسیده است (یا به زودی خواهد رسید!).

در ایران، Straight Exhaust را با نامهای «منبع مستقیم»، «اگزوز لوله مستقیم» و «منبع لوله صاف یا مستقیم» هم میشناسند. با توجه به اهمیت بازیابی فلزات گرانبها در شرایط کنونی کشور، شرکت ایران دلکو در فاز مطالعاتی و آزمایشگاهی اقداماتی جهت بازیابی این فلزات از کاتالیست­های مستعمل انجام داده است.

قسمت خطرناک موقعی است که گازهای نشتی اگزوز، که شامل کربن مونو­اکسید است، به اتاقک سرنشینان وارد شود. آقای مهندس لزومی درباره مراحل کار آموزی ، روزهای حضورم ، میزان آشنایی ام با نرم افزار های کد ، سالید ،کتیا سوالاتی را مطرح کرد که من به آنها پاسخ دادم .

بدسوزی می­تواند حاصل از انباشتگی کربن در محفظه احتراق، سوختی با اکتان پایین، جوش­آوردن موتور، کار نکردن سیستم EGR ، تنظیم نبودن زمان جرقه زنی، یا معیوب بودن سنسور انفجار باشد. براي شركت هاي خودرو سازي، و بيش از يك صد نوع اگزوز خودرو براي بازار يدكي و صادراتي در شهرستان نيشابور، توانسته است با تكيه بر دانش فني، طراحي و توليد به روز سيستم هاي اگزوز، نيروهاي متخصص و كارآمد و دارا بودن آزمايشگاه هاي مجهز جهت انجام تست هاي ابعادي، عملكردي و دوام، بعنوان اولين متولي در انتقال تكنولوژي كاتاليست كانورتر در كشور و اخذ تاييديه توليد تحت ليسانس از كمپاني معظم فورشيا faurecia فرانسه كه بزرگترين توليد كننده سيستم هاي اگزوز در اروپا و تامين كننده اصلي پژو فرانسه است و همچنين با عنايت و توجه خاص به الزامات زيست محيطي و استاندارهاي جهاني خودرو سازي و تكيه بر رقابت پذيري در كيفيت، قيمت و زمان تحويل در عرصه صنعت جهاني خودرو، به نقش و رسالت عظيم خود در كشور آگاه است و به افق هاي روشن آينده اي سبز با آسمان آبي مي انديشد.

شما باید سیستم خروج دود خود را بازرسی نمایید و در اسرع وقت تعمیر کنید، مخصوصاً در هوای سرد که پنجره­ها بالا است و بخاری هوای داخل کابین را به چرخش در می­آورد. نکته: افزودن مایع خنک کاری به یک سیستم خنک کاری دارای نشت کار زیادی انجام نخواهد داد زیرا که ماده خنک کننده مجدداً نشت پیدا خواهد کرد.

ماده 14 ـ در صورت مفقودشدن و يا سرقت پلاك، شماره پلاك يادشده از فهرست پلاكهاي فعال خارج و در فهرست پلاكهاي سرقتي و مفقود شده قرار داده خواهد شد.

همان طور که در بالا به آن پرداختیم هر شخصیت قابل کنترل در بازی به غیر از طراحی گرافیکی آن، دارای یک ویژگی و طرز فکر مخصوص به خود است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.