انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

از این فیلتر برای هوا گیری سریع و راه انداختن جریان سوخت در فیلتر و سیستم سوخت رسانی هنگام سرویس و تعویض فیلتراستفاده می شود. با این حال ، همسایگان همیشه این را دوست ندارند ، و پلیس راهنمایی و رانندگی یک جریان رو به جلو آرام را ترجیح می دهد.

غرشی که با صلابت تمام تنها با یک نیش گاز به وجود آمد و لرزه ای بر اندام خیابان انداخت و بسیاری از ما را بر این فکر فرو برد که GT86 چگونه می خواهد از پس از غول پیکر 360 نیوتن متری عبور کند.

با استارت آن این خرس از خواب بیدار می شود و تنها کافیست تا پای شما پدال گاز را لمس کند تا متوجه شوید که چرا آن را به یک خرس قدرتمند تشبیه کردم! طراحی داخل کابین و نحوه قرارگیری راننده پشت فرمان نشان از این دارد که باید آماده مهار یک خرس قدرتمند و بزرگ زیر پای خود باشید.

در یک جمله ساده باید بگویم که تویوتا GT86 تنها برای دریفت ساخته شده و این کار را به خوبی و راحت تر از آنچه فکر کنید انجام می دهد. بالاخره محمد رضا با تویوتا GT86 با یک کیت بدنه کامل رسید.

بالاخره کلیدهای هر دو خودرو را از صاحبان خوش برخوردشان می گیرم و به تست اولیه هر کدام می پردازم. پشت فرمان جنسیس کوپه می نشینم. جنسیس کوپه در دو مورد ضعیف است. درست است که جنسیس کوپه خودرویی اسپرت است ولی هیوندای نیم نگاهی به استفاده شهری در این خودرو نیز داشته و از نظر تجهیزات رفاهی بکار گرفته شده خودرویی کامل به نظر می رسد و اگرچه موتوری بسیار نیرومند در این خودرو بکار گرفته شده اما همانند بعضی خودروها نیست که تنها به پیشرانه فکر کرده و راننده را از استفاده پایه ای ترین سطح تجهیزات رفاهی محروم کند.

عکس شماره 5 و 6 : ام وی آگوستا 500 GP و 350 در سال 1957 طراحی شدند و امروزه در موزه این شرکت نگهداری می شوند. یکی از دلایلی که موجب آسیب دیدن کاتالیست می شود، خرابی واشر سر سیلندر است که موجب ورود آب و روغن به سیستم احتراق می گردد.

ابتدا زوزه اگزوز رضایتم را جلب میکند و با چند حرکت متوجه می شوم که GT86 خودرویی کاملاً سر حال و فرز است. لذا تمامی سیستم های کنترلی را خاموش کرده و دوباره شروع به حرکت می کنیم.

با این شروع حرکت تازه باید گفت که تازه متوجه شدیم چرا GT86 اینقدر معروف شده و این همه تعریف و تمجید از آن برای چه بوده است.

اول از جنسیس شروع می کنیم. ژاپنی خوش استیل را استارت می زنم. پیشرانه 6 سیلندر 3.8 لیتری قدرتمندی که لشکر 306 اسبی را در هر جنگی به سوی حریف روانه می کند.

اگر متوجه شدید که خود را خانه فاقد یکی است ، شما نیاز تا در اسرع وقت نصب شود. یکی از نکات خوب جنسیس امکانات و تجهیزاتی است که روی آن نصب شده است. اما نمی توان که فقط نکات خوب را تعریف کرد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *