انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

جدیدترین نسخه هوایرا BC در مقایسه با نسخه استاندارد از ورودی هوای متفاوت و سیستم تعلیق بازنگری شده سود میبرد تا راحتی سواری بیشتری داشته باشد. اواخر سال ۱۳۹۰، ایران خودرو همچنان از رکوردشکنیهای پیدرپی تولید خود سود میبرد که پژو پس از ۲۰ سال به همکاری با ایران خودرو پایان داد.

میتسوبیشی لنسر جزو معدود اتومبیلهایی است که از سال 1973 تا کنون با بیش از 10 نسل تجربه تغییر در ساختار کلی خود، همچنان به عنوان یکی از بهترین خودروهای سدان با قابلیتهای اسپرت در سرتاسر جهان محبوبیت خود را حفظ کرده و همچنان با همان شیب صعودی به فروش میرود.

جاوید پرسیاوش متولد سال ۱۳۶۹، کارشناس ارشد مهندسی مکانیک تبدیل انرژی و عضو کارگروه مخترعان بسیج علمی است که تاکنون موفق به ۵ اختراع کاربردی با استفاده از ضایعات شده است. افزایش سرعت موتور سیکلت ۱۲۵ بستگی به ۵ مورد دارد که در این مطلب قصد داریم برای شما بازگو کنیم.

چه بخاطر آسیب، اگزوز خود را تعویض کرده باشید و چه اینکه بخواهید آن را برای عملکرد به روز کنید ، به یاد داشته باشید که هنگام رانندگی در مسیرهای رانندگی ، سرعت گیرها و افت سرعت باید همیشه احتیاط کنید.

ماشین را برای رانندگی آزمایشی ببرید. پاگانی اقدام به توسعه حالت رانندگی نرم جدیدی کرده که اگرچه جزئیات آن در دست نیست اما حدس میزنیم این حالت باعث نرمتر شدن سواری خودرو شود. هشدار: برای خارج شدن هوای خروجی از هر فلنج آن را احساس کنید، اما لمس نکنید.

پنل کنترل برای سایزهای بزرگتر صنعتی ممکن است بر روی دیوار در کنار دیزل ژنراتور نصب شود. ما تجربه نصب دیزل ژنراتورهای گوناگون از جمله کاترپیلار، کامینزپاور، ام تی یو، دویتس، پرکینز، ولوو، ام وی ام، استورک، دوسان، لوول و درمن را داریم.

ساختمان :ساختار موتورهای دیزل نه تنها در سیستم تغذیه و تنظیم سوخت با موتورهای اشتعال جرقهای تفاوت میکند. اگر خودتان راحت نیستید که سیستم اگزوز ماشین خود را تعویض کنید ، برای تعویض اگزوز خودرو از یک مکانیک حرفه ای بخواهید تا به شما کمک کند تا آویزها ، واشر منیفولد یا مبدل کاتالیزوری خود را جایگزین کنید.

در حالیکه در درجه حرارت ثابت بالای 300 درجه سانتی گراد قابلیت یک ظرف مبدل نو در مورد مونو اکسید کربن ها 68% تا 99 % و برای هیدروکربن ها 95% می باشد . احتمالاً قدرت پیشرانه برای شما آشناست چراکه هوایرا ایمولا با سقف تولید ۵ دستگاهی نیز دقیقاً چنین قدرت و گشتاوری دارد.

این نسخه گیراتر از هوایرا که در خلال هفته خودرویی مونتری معرفی میشود به پیشرانه ۱۲ سیلندر ۶ لیتری AMG با دو توربو مجهز بوده و حالا قدرت قابلتوجه ۸۱۵ اسب بخاری و گشتاور ۱۱۰۰ نیوتون متری را تولید میکند.

در این حالت دود آبی از اگزوز خارج میشود . مدل جدید پاچتو تمپستا تنها در بخش پیشرانه و اگزوز ارتقا نیافته چراکه تغییرات دیگری نیز دیده میشود که از جمله آنها میتوان به قطعات آئرودینامیکی جدید اشاره کرد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *