انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

این مدل چهار درب پورشـه از تجمل بالایی برخوردار هست که کیفیت مواد بکار رفته درون آن خارقالعاده بوده و نکته جالب درباره این اشرافی این هست که خون برادرانش یعنی 911 و کیمن را درون رگهای خود دارد، کـه این خود گویـای خیلی چیزهاست.

مقامات دولتی انگلستان برای مقابله با وسایل نقلیه ای که صدایی فراتر از حد مجاز دارند، اخیرا تصمیم گرفته اند دوربین های جریمه مجهز به ابزار سنجش سطح صدا را در مناطق شهری نصب کنند.

موتورهای دیزلی و بنزینی کممصرف، و نوع جدید S کلاس هیبریدی برقی دیزلی با عملکرد بالا و سازگار با محیطزیست نیز درون دسترس هست که بـه گفته شرکت، هزینـه نگهداری نوع هیبریدی، همانند هزینـه نگهداری یک هاچ بک به منظور خانوادههاست.

تنوع بخشی محصولات و پاسخ دهی بـه طیف گوناگون سلایق مشتریـان و ایجاد بستری مناسب به منظور اشتغال جوانان فعال و کوشا درون زمرۀ تلاش های این شرکت بوده است. صداهای دیگر ، از شل نصب کردن ملحقات موتور مانند دینام ، استارت ، بوق ، منی فولد ، فلایویل ، پلوس ها و میل دشلی ها نیز ممکن است صداهای مختلف ایجاد کنند .

جلوگیری از گاز دادن های بیهوده و غرش بی دلیل موتور در خیابان های شهری که توسط برخی افراد انجام می شود، از دیگر اهداف این قانون به شمار می رود. تویوتا نیز همانند بسیاری دیگر خودروسازان چندسالیست که گروهی را با هدف تجهیز خودروهای تولید انبوه به قطعات تیونینگ و شرکت در مسابقات اختصاص داده است که به نام TOYOTA Racing Development یا به شکل اختصاری (TRD) شناخته میشود،این واحد خود به دو بخش آمریکایی و ژاپنی تقسیم بندی میشود که هر کدام وظیفه هدایت تیمهای مختلف برند تویوتا را در مسابقات منطقهای بر عهده دارند که از مهمترین آن ها میتوان به حضور تویوتا کمری در سری معروف نسکار ایالات متحده یا درخشش مدلهای لکسوس و تویوتا در سری مسابقات تورینگ قهرمانی ژاپن نظیر SUPER GT و GT500 اشاره کرد.

برخی تجربه ها و آزمایش های قبلی با موتورهایی با ویژگی های مشابه ، که نتایج خوبی را به دست آورده اند ، به شما اطمینان می دهد که از حقیقت دور نیستید. رنجروور قهرمان سال گذشته هست و هنوز هم درنـهایت همـه را دور مـیزند.

موضوعی که در اینجا مطرح است این می باشد که این کانوپی ها به جهت تهویه فضای اطراف موتور جهت جلوگیری از گرم شدن آن دارای فضاهایی برای ورود و خروج هوا نیز هستند و جنس عایق آنها نیز محدودیت هایی دارد که در نتیجه نمی توان انتظار داشت که صدای موتور را بیش ۶۰ الی ۸۰ دسی بل (dB) کم کند.

در بیانیه منتشر شده این دپارتمان برای توجیه اقدام خود گفته تحقیقات نشان می دهند قرار گرفتن در معرض صدای بلند می تواند “مشکلات جدی فیزیکی و روحی” ایجاد کند.

در کنار این مورد لیفتراک های دو گانه سوز آلودگی های زیست محیطی بسیار کمی را به وجود می آورند که در نوع خود بسیار جالب و ارزشمند می باشد. چنانچه خودرویی هنگام عبور از جلوی این دوربین ها صدایی بیش از حد مجاز تولید نموده و از این طریق قانون شکنی کند، سیستم ANPR شماره پلاک آن را ثبت خواهد کرد.

شل بودن سوپاپها همچنین باعث کاهش عملکرد و راندمان موتور و طول عمر آن و متعلقات آن میشود. درصورتی که میزان لرزش دستگاه اگزاست فن تهویه و محل نصب آن بالا باشد، فن را به لرزه گیرهای مناسب مجهز نمایید و از ثابت بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *