انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

در برخی از موتورهای تراکتور و کمباین، در ورودی پیش صافی یک توری نیز وجود دارد که ذرات درشت (مانند کاه و کلش و غیره) را می گیرد.

این مشکل از همه جدیتر است، زیرا ممکن است صدای ماشین بهدلیل مشکلی در سیستم ترمز یا لنتهای آن به وجود آمده باشد و این بسیار خطرناک است. همینطور سر سیلندر خودرو درصورتی که دچار شکستگی یا ترک شده باشد سبب ورود آب به سر سیلندر خودرو می شود که آن عامل هم باعث خروج آب از اگزوز می شود که باید سر سیلندر خودرو توسط مکانیک حتماً بررسی شده و تعویض و در صورت امکان تعمیر شود.

با از بین بردن زاویه Toe-in که کارخانه برای خودرو در نظر گرفته است (چرخهای جلو اندکی با زاویه نسبت به هم قرار میگیرند) و موازی کردن دقیق جهت چرخش آنها در مسیرهای مستقیم، باعث تقویت موتور ماشین خود شوید.

این گرما را می توان برای هر سیستمی که نیاز به یک منبع گرمای خارجی (آب گرم) دارد استفاده کرد.(مطالعه بیشتر: افزایش بهره وری انرژی در سیستم chp موجود در بخش آموزش).

برای اینکه متخصصین این شرکت بتوانند اگزوز را بر اساس نیاز موتور شما طراحی کنند که هم سایلنت کردن را به خوبی انجام دهد هم فشار برگشتی یا به اصطلاح بک پرشر روی موتور نباشد مساله مهمی است . برای اینکه نسبت به کم کردن آب رادیاتور مطمئن شوید هنگامی که موتور و رادیاتور خنک شدند، درپوش رادیاتور را بردارید.

و تمامی فرکانس های صدای خروجی اگزوز را حذف میکنند. سر و صدای خروجی از طریق عایق ، خنثی می شود.

چرا که بیشتر صدای تولیدی دیزل ژنراتور از اگزوز آن خارج میشود. سیلندر یـا بدنـه موتور قطعه سنگینی هست که درون آن مجراهای آب و روغن و های صاف و …

هر ماه غلظت روغن موتور را تست یا به تعویض روغنیها مراجعه کرده و بگذارید به خوبی موتور خودروی شما را بررسی کنند . در دورهاي پايين نرم و خوب کار ميکنه ولي در سربالايي هاي شديد هم صداي غيرعادي داره و ادم احساس ميکنه داره فشار زيادي به موتور وارد ميشه.مقداري هم روغن کم ميکنه حدود نيم ليتر در هر 5000کيلومتر.از محاسنش اينه که کم مصرفه نسبت به موتور XU7 و همينطور قدرتمندتر.البته لوازم و قطعات موتورEF7 مانند تسمه تايم خيلي گرون تر از موتور XU7هستش .

برخی از اقدامات حفاظتی شنوایی و تهویه خوب داده های لازم را ارائه می دهد. همچنین بهترین مدل های فر سینجر را در دسته بندی های این فر بررسی و معرفی نمودیم.

نخست پارس خودرو محصولات رامبلر و جنرال موتورز را تحت لیسانس شرکتهای اصلی تولید میکرد. 1. انبار اگزوز صدا خفه کن راکتیو یا منعکس شده (Reactive Silencer): این سایلنسر دیزل ژنراتور از سه محفظه تشکیل شده است که بوسیله لوله به هم وصل میشوند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *