انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

فن آکسیال یکی از محصولات بسیار ویژه برای افزایش سرمای محیط است که به صورت کاملا استاندارد تولید شده و شما می توانید این محصول را در محیط های با فضای بزرگ نیز استفاده کرد. در صورت خراب شدن این سنسور در سر پیچ ها ممکن است خودرو خاموش شود.

کنترل می شد. این موتورهای قدیمی توانایی تغییر در شرایط مختلف محیطی مثل دما و فشار هوای مختلف و یا شرایط مختلف خودروها ، مثل شتاب گیری ، سرازیری و سربالایی ها را نداشته یا خیلی کم داشته و به همین علت سبب تغییر راندمان ، احتراق ناقص ، درست کار نکردن موتور و مشکلاتی از این دست می شدند .

در گذشته ای نه چندان دور و حدودا سه یا چهار دهه قبل هنوز علم الکترونیک انقدر گسترش پیدا نکرده بود تا کمپانی های خودرو سازی دست به استفاده از کنترل کننده های الکترونیکی در کارکرد موتور خودروها بزنند. امروز قصد داریم در مورد ای سی یو ECU ایسیو یا همان کامپیوتر موتور خودرو صحبت کنیم و کمی بیشتر در مورد این یونیت و نحوه کارکرد اون آشنایی پیدا کنیم .

مثلا زمانی که با خودرو به ارتفاعات سفر می کردید فشار هوای محیط کاهش پیدا می کرد و سوخت برای احتراق کامل در محفظه سیلندر، با کمبود اکسیژن مواجه می شد و این کمبود باعث کاهش قدرت موتور می گردید و یا زمانی که در زمستان دمای هوا بسیار پایین بود موتور خودرو به سختی و با استارت های مکرر روشن می شد.

هر گاه بوی گوگرد از اگزوز به مشامتان رسید نشان از این دارد که عملکرد کاتالیزور خودروی شما عملکرد مناسبی ندارد.

تعویض فیلتر هوا عمل بسیار ساده ایست که شما می توانید در کمتر از یک دقیقه انجام دهید. نکته: خرید غیر حضوری با توجه به بعد مسافت به راحتی انجام می گردد و با سفارش درخواست شما و واریز وجه سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور پس از ساخت برای شما ارسال می گردد.

همچنین سپند خودرو سود دریافتی خودر ا در صورت تسویه اقساط پیش از موعد مقرر کاهش خواهد داد تا خرید اقساطی دیگنیتی بسیار مقرون به صرفهتر از خرید نقدی آن با شرایط شرکت بهمن باشد.

پخش اگزوز وصداخفه کن با مناسب ترین قیمت خرید جهت اتصال روی شیرهای برقی. تمام بخشهای میزان سوخت وارده ، میزان هوای وارده جهت احتراق ، زمان احتراق ، ترتیب پاشش سوخت ترتیب جرقه زنی و… البته میزان آلایندگی هر خودرو با خودروهای دیگر متفاوت است و کاهش میزان آلایندگی خودرو و بهبود وضعیت مصرف سوخت از هدف های تمام خودروسازی های معتبر دنیا است.

بهتر است ماشین بصورت منظم و هر چند ماه برای چکاپ به مکانیک سپرده شود. پس بهتر است کار را با بالانس کردن تایرهای خودرو شروع کنید.

ممکن است در روزهای بسیار مرطوب، آب از تهویه مطبوع مانند شیر آب بر روی زمین ریخته شود، تا جایی که رطوبت کابین تقریبا از بین برود. البته ایسیو engine control unit (ECU) یا همان یونیت کنترل موتور در خودروهای مختلف و در زبان های مختلف مخفف های متفاوتی دارد، مثلا روی خودروهای آلمانی به ایسیو DME دی ام ای گفته میشه که به معنی Digital Motor Electronics (DME) دیجیتال الکترونیک موتور بوده و در کمپانی نیسان به ایسیو ، ECM گفته میشه که به معنی Engine Control Module مدول یا ماژول کنترل موتور یا مثلا PCM که به معنی Powertrain Control Module ماژول کنترل قدرت موتور ، داستان ایسیو از کجا شروع شد؟

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *