انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

وزن یک سر اگزوز ساده می تواند از ۱۰۰ گرم آغاز و تا بالای یک کیلوگرم نیز ادامه پیدا کند. از Dampmat در کف ماشین، در ها و کلا در تمام کف خودرو استفاده کنید که به میزن قابل توجهی باعث کاهش سر و صدای خودور در اتاق می شود.

عوض کردن لاستیک های خودرو تفاوت قابل توجهی در کاهش صداگیری اتاق ماشین دارد. ماده 172 ـ دوچرخه سواران مكلفند: الف ـ هنگام حركت به طور كامل از طرف راست راه عبور نمايند و براي گذشتن از وسايل نقليهاي كه در كنار راه توقف كردهاند منتهاي احتياط را بعمل آورند.

اولین علامت رایج که به شما میگوید شمع موتورسیکلت خراب است این است که به طور ناگهانی و پس از مدتی راندن با موتورسیکلت به یک باره موتور از حرکت باز میایستد و یا پس از حرکت با یک ریتم ثابت خود را به عقب میکشد و خاموش میشود.

تعمیر: شمع موتورسیکلت باید تعویض شود. استفاده از شمع جدید الزامی است. به اين ترتيب توليد خودرو متناظر با ايجاد فرصت هاي شغلي در زمينه هاي مختلف است و به همين دليل اين صنعت در رده صنايع اساسي و زير بناي طبقه بندي شده و همواره مورد حمايت و تشويق دولت ها بوده و هست.لذا اين صنعت مي تواند محرك مهمي درجهت رشد صنايع مختلف هم از جهت كسب در آمد و هم به لحاظ ايجاد تقاضاي موثر براي ساير بخش ها تلقي شود.

در این حالت الکترود مرکزی ذوب شده و رسوباتی شبیه کف جوشکاری با الکترود بدنه (Ground) ممزوج می شود. در این حالت الکترود بدنه ذوب شده و به شدت تخریب می گردد.

احتراق به صورت ناقص انجام می شود. این اتفاق باعث می شود احتراق سوخت به صورت ناقص انجام گرفته و در نهایت موجب می شود تا موتور سیکلت بد استارت بخورد.

قدرت موتور دچار افت می شود. تعمیر: در این حالت موتور و سیستم تبدیل سوخت کاملا چک شده و از شمع های جدید استفاده می شود. تعمیر: در این حالت موتور، سیستم جرقه و سیتم سوخت کاملا چک شده و از شمعی با کدرنج حرارتی دقیق استفاده شود.

سیستم اگزوز چطور باعث افزایش قدرت موتور میشود؟ وضعیت مخلوط و تایمینگ جرقه و سیستم شروع سرد( ساسات) کاملا سالم بوده و هیچ گونه رسوبات حاصل از افزاینده های سوختی شامل سرب و یا هر گونه ترکیبات آلیاژی در روغن موتور مشاهد نمی شود.

رسما و کتبا در این زمینه از جهاد کشاورزی درخواست همکاری کردهایم و در حال حاضر نیز درخواست داریم این موضوع را با جدیت بیشتری پیگیری کنند. پلاگین شمع، پلاستیکی است که از مادهای شبیه به روغن سوخت یا کربن پوشانده شده که از گرم شدن بیش از حد باد کرده است و رانندگی با چنین شمع جرقه خورده یا بد جوشی میتواند مشکلات زیادی را برای موتور و راننده ایجاد کند.

معمولاً بیشترین زمان و هزینه تعمیر مربوط به همین قسمت است چون در اکثر موارد نیاز به تعمیر اساسی موتور وجود دارد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *