انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

18-04-2010, 05:46 PMشما برای اینکه صدای اگزوزت نرم بشه ، چند تا سوراخ با قطر های گوناگون روی فلز بدنه اگزوز ایجاد کن ، دقت کن که سوراخ ها هم اندازه نباشند و قطرشان مانند سوراخ های فلوت یکدست نباشد.

17-04-2010, 10:24 PMشما برای اینکه صدای اگزوزت نرم بشه ، چند تا سوراخ با قطر های گوناگون روی فلز بدنه اگزوز ایجاد کن ، دقت کن که سوراخ ها هم اندازه نباشند و قطرشان مانند سوراخ های فلوت یکدست نباشد.

یکی دیگر از وظایف مهم اگزوز خودرو، کاهش صدای ایجاد شده ناشی از حرکت سوپاپ ها در موتور و عمل احتراق است. سرتاسری اگزوز مدل P۱۱۲۶ مناسب برای پراید یگانه اگزوز پراید به سه بخش تقسیم می شود؛ بخش ابتدایی که در اتصال با موتور است و محل سوار شدن کاتالیزور نیز محسوب می شود.

شرکت دارای یک مدیر عامل و سه عضو هیئت مدیره می باشد. به عنوان مثال کد 01 به این معنا می باشدکه یک قطعه قبل از این قطعه وجود دارد. چنانچه این صدا هنگام گاز دادن و زیاد کردن دور موتور ایجاد شود ، احتمال دارد در اثر نامیزانی آوانس دلکو ، جرم گرفتن و یا از کار افتادن یکی از شمع ها باشد که این پدیده بعد از استفاده طولانی از خودرو در داخل شهر پیش می آید ضمناً ممکن است یکی از سوپاپ های گاز صدمه دیده و خوب عمل نکند و گاز بنزین وارد منبع اگزوز شده و منفجر گردد.

صداي بداس و کشتن نگاه کردن . پس هیچی. ولی یه راه دیگه هم هست برای زیاد کردن صدای ماشین، البته اون راه دیگه یه سره هست و دیگه قابل خفه کردن نیست مگر اینکه منبع رو عوض کنی. خیلی ها میگن یه شیر گاز یا آب سر راه اگزوز و دقیقا پیچ اول بذار که هم صدای زیاد و هم خروج دود رو راحت تر میکنه بی باک بی بال07-04-2009, 12:05 PMصدای اگزوز برای دانلود دارید Farshadd08-04-2009, 07:39 PMزیر خاکی میکشیم بالا!

نتایج نشان داد که در اکثر موارد با جدید شدن مدل خودروها، میزان HC و CO کاهش یافته است و میزان این آلاینده ها نیز در حد استانداردهای محیط زیست بوده است. در اکثر موارد برای بازگشت به صدای قبلی باید منبع رو عوض کنی.

همچنین با توجه به دمای بالا دود خروجی اگزوز و در نظر گرفتن انبساط لوله فلزی، باید میزان خلاصی لازم برای لوله اگزوز درنظر گرفته شود. اما در این مقاله، من برخی از تفاوت های تولیدی را توضیح خواهم داد، و همچنین خاموش کننده خنک کننده کارخانه را در جریان رو به جلو بازسازی خواهم کرد.

این اتفاق در مورد برخی از Revs اتفاق می افتد و اگر شما می توانید این روند را درک کنید، تنظیم، روروک مخصوص بچه ها نمی دانند. این را به خاطر داشته باشید، در جایی که SLS AMG سر و صدا بکند، فراری 458 اسپشیاله فریاد میزند.

سوزن های انژکتور تاثیر زیادی در توان موتور و شتاب خودروها دارند و وظیفه ی آن ها انتقال بنزین به داخل پیستون ها می باشد. 4. اگزوز: هنگامی که پیستون پایین به پایین ترین نقطه ، دریچه اگزوز باز می شود ، گاز اگزوز مرخص شده است ، و پیستون همچنان به رفتن به تخلیه گاز اگزوز اضافی.

این کار باعث خرید در هر ساعت و در هر زمان ممکن از شبانه روز که در اختیار داریم می شود.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *