انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

بار پارچه قاچاق، مصادره شده بود و ماشین را فرستاده بودند پارکینگ. ماشینتم مصادره میکنن، میزنن بلاصاحب. با این کار شما عملکرد یک ترمز اگزوز را شبیهسازی کردهاید.برخلاف ترمز موتور (Jake Brake) که صدایی همانند شلیک مسلسل دارد، سیستم ترمز اگزوز صدای بلندی تولید نمیکند یا شاید بهتر بگوییم که اصلا صدای تولید نمیکند.

شیلنگ اگزوز یک قسمت لوله فلزی انعطاف پذیر است ، که در مناطقی که به یک لوله اگزوز انعطاف پذیر نیاز است ، یا برای تعمیر سیستم اگزوز آسیب دیده استفاده می شود.

در بعضی موارد برای رفع صدای فن از باکس های سایلنت استفاده می شود که روی فن های مذکور تعبیه می گردند. به این شکل می توان با استفاده از روشی سریع و قابل اعتماد قطعات خودرو را تولید کرد.

برای قطعات کامپیوتر، تا تهران ۷ میلیون میدن ولی باید ۷۰ میلیون وثیقه بذاری. «با تریلی برنج و ماش و لیمو عمانی و شکر قاچاق میبردیم، از بوالخیر تا دالکی ۲ میلیون و ۵۰۰ میگرفتیم.

تهران قیمت تومان موتور مدل مي باشد ولي از مهرماه سال خريداري … ۲ میلیون تومان میگیرد موتور فرانسوی روی پژو بیندازد و کاتالیزور اگزوز را در بیاورد که نفس ماشین باز شود و ۳۰ هزار تومان میگیرد که اِکسِل ماشین را بالا ببرد تا موقع بار زدن یک تُن و دو تن کفش و گردو و برنج و عروسک و لباس و پارچه پردهای و آبنبات چوبی، صندوق عقب ماشینی که قرار است ۳۰۰ کیلومتر و ۷۰۰ کیلومتر و هزار و ۲۰۰ کیلومتر تا کازرون و اصفهان و تهران بدود، زمین نخورد.

هنگامی که موتور خاموش است ، سطح خنک کننده کاهش می یابد ، زیرا بخشی از آن به سیلندرهای موتور می رود.

سبک است ، زیبا به نظر می رسد و خیلی گرم نیست. سوخت ارسالی به یک سیلندر بیشتر است. یکی از این سوراخها جهت قلابکردن به بدنه و دیگری قلابکردن به اگزوز خودرو است که در واقع اگزوز توسط بدنه مهار میشود.

صندوق عقب ماشین شوتیها به طرز مسخرهای بالاتر از باقی بدنه است، انگار پوزه ماشینها، جاده را در کل مسیر بو میکشد دنبال رد پای مامور. این امواج به دیواره منبع برخورد میکنند و از طریق سوراخی که درون بدنه اصلی قرار دارد وارد بدنه منبع میشوند.

در آن کمتر از ثانیهای که برق فلاشرهای روشن را میبینیم، همزمان امواج هوا با رد شدن هر ماشین میشکند و سوت میکشد. شوتیها معمولا «قطاری» راه میافتند و برمیگردند؛ در زبان مشترک خودشان، یعنی که هر ماشین با فاصله ۵ دقیقه از ماشین بعدی، سپر به سپر.

حمید، یک مکانیکی سمت برازجان سراغ دارد که همه شوتیها پیش او میروند. انگار «شوتی»، رسم زندگی مردان تنگستان و دشتستان و بوشهر شده، مثل این که رسم دارند آتشدان قلیانشان با تنباکوی برازجان سیر شود و مثل این که رسم دارند در هر سور و عزایی، قلیه، زینت سفره باشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *