انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

سرعت موتورسیکلت را بالا برود و متوجه شوید که لرزش های غیر طبیعی دارد به اصطلاح ریپ میزند ممکن است دلیل آن این باشد که پلاتین موتور سیکلت سوخته است.

اگر بعد از روشن شدن خودرو ریپ بزند سوخت یا برق به یکی از سیلندرها نمی رسد، مثلا کوئل به یکی از سیلندرها برق نمی دهد، یا سوزن انژکتور در یکی از سیلندرها بنزین را ارسال نمی کند پس آن سیلندر کار نکرده و نقش خود را در چرخه حرکت های موتور بازی نمی کند، بنابر این موتور دچار لرزش و ریپ زدن می شود.

2. فرسوده شدن وایرها، کهنه شدن یا مناسب نبودن شمعها موجب نشتی برق یا اصطلاحاً برق دزدی سیستم، که علت ریپ زدن خودرو است می شود.

اگر بعد از روشن شدن خودرو ریپ بزند مشکل از سیستم برق رسانی است که که شامل شمع، وایر و کوئل می باشد.

5. هر چیزی که موجب اشتباه کامپیوتر مرکزی موتور خودرو (ECU) می شود به طوری که آن نتواند لحظه درست پاشش سوخت و مقدار آن و زمان جرقه زدن را تشخیص دهد .

پس از پایین آمدن دور موتور مجددا فرمان پاششی از ECU صادرمی شود. پس از ساخت آداپتورها، همه چیز به عنوان تصویر در سمت چپ مونتاژ می شود. از آنجا که ویژگی های بیشتر چیپست در واحد پردازش مرکزی ادغام می شود ، نقش چیپست کاهش یافته و تولید گرما نیز کاهش می یابد.

که با افزایش سرعت تا ۱۰۰km تا ۳.۶ لیتر نیز می رسد و با یک باک ۱۱ لیتری شما میتوانید حدودا ۳۰۰ کیلومتر را طی کنید.

در این شرایط لازم است که خودرو را روشن نگه داشته و به آرامی روی درب رادیاتور آب بریزید و صبر کنید تا موتور خنک شود.

براي كليه تامين كنندگان و پيمانكاران فرعي طرف قرارداد شركت اگزوز خودرو خراسان اعم از مواد اوليه، قطعات نيم ساخته، و پيمانكاراني كه قصد همكاري با اين مجموعه را دارند كاربرد دارد.

بنزین با آب یا مواد دیگرمخلوط شده است. خراب یا کثیف است از اسپری شوینده “گانک” برای رفع کثیفی دریچه گازاستفاده کنید. دریچه گاز و یا سنسورهای مربوط به هوای ورودی. مطمئن شوید که تمام گاز پدال با تمام گاز دریچه گاز برابر باشد .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *