انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

اما توصیه نگارنده به شما، آن است که خیلی هم در عبور با فاصله کم از موانع به خود اطمینان نکنید که نتیجه آن در کوچه و خیابان ها به تعداد زیادی قابل مشاهده است! اندازه آن ها بسیار جمع و جور است که به عبور کردن بی دردسر از کوچه های تنگ و کم عرض کمک شایانی می کند؛ اما دید آن برای قسمت زیرین بدنه (زیر زه های پلاستیکی درب) کور است و این موضوع در وجود تعداد زیادی 206 که از ناحیه رکاب برخورد داشته اند بی تاثیر نبوده است.

درب کاپوت را می بندیم و به سمت درب راننده حرکت می کنیم. درب را باز کرده و به داخل کابین وارد می شویم.

صدای روشن شدن آشنا، از موتور TU5 به گوش می رسد. خودرو را روشن می کنیم. تمام این جزئیات، سیستم اگزوز جوش قابل حمل جالب را به نمایش می گذارد.

لامبورگینی نیز یکی از خودروسازان جدیدی است که اعلام کرد به زودی بر تولید خودروهای مدرن و پاک تمرکز خواهد کرد. سیستم های داخلی که دارای لوله های بلندی هستند باید به منظور جلو گیری از ایجاد صدمه به سیستم اگزوز و همچنین بخش های اگزوز موتور یا توربو شارژر ، امکان گسترش لوله را نیز داشته باشند.

۹ – در صورتی که خودرو کاملا سرد باشد اگر کاتالیزور را با دست تکان دهید و صدایی شبیه تکان خوردن سنگریزه در داخل آن به گوش برسد نشانه ای از ریختن شبکه های داخل آن است. توضيح مشکل: پدال کلاچ را فشار می دهيد ولی دنده را نمی توانيد عوض کنيد.سعی نکنيد که با زور دنده را عوض کنيد.

نکته ای که به نظر می رسد ستون های هم رنگ خودروست که در 206 های قدیمی با برچسب مشکی رنگ پوشانده شده بود و اتفاقا تاثیری بسزا در ظاهر خودرو داشت. این ابعاد مناسب با فرمان نرم و شعاع گردش خوب شما را بد عادت خواهد کرد؛ به نحوی که رانندگی کردن با خودرو های بزرگتر از 206 در شهر گاها برایتان سخت می شود.

همین موضوع باعث می شود تا در ابتدا با احتیاط بیشتری به کم کردن فاصله با خودروی جلویی اقدام کنید. طراحی داخلی 206 هم مثل طراحی خارجی آن، بعد از گذشت نزدیک به 2 دهه از عرضه این خودرو، هنوز هم شما را دل زده نمی کند و حتی از بسیاری از خودرو های به روز تر تولید داخلی و چینی جذاب و اصیل تر به نظر می رسد.

همچنین طراحی دریچه ورودی هوا (Intake) در ایرانیزه ها متفاوت با قبل به نظر می رسد. اقدامات در حال توجیه، آنها به عنوان ارائه ورزشی امنیتی صاحب دوچرخه. موتورسيكلتهاي سهچرخ كه چرخهاي آنها در ارتباط با محور طولي وسط موتورسيكلت به طور قرينه قرار گرفته باشد بايد مجهز به يك ترمز دستي همانند وسايل نقليه موتوري ديگر باشند.

به همین دلیل بسیاری (حتی اکثر) خودروهایی که روغن سوزی دارند هیچگونه دود قابل مشاهده و چشمگیری تولید نمی کنند. توضیح مشکل: هرگاه که در دنده جلو و یا عقب حرکت می کنید، صدای وزوزی شنیده می شود.

همچنین، کثیف بودن فیلتر هوا، که باعث کیپ شدن مسیر هوای ورودی و درنتیجه سوختن بنزین ناقص میشود، باعث خارج شدن دود سیاه رنگ از اگزوز میشود.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *