انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

چرا که موارد زیادی بر روی قیمت دستگاه هیتر گلخانه ای تاثیر دارد مانند حق و حقوق کارگران ، تهیه مواد اولیه با کیفیت و استاندارد، و… بدنهی سنتناریو کاملا از فیبرکربن ساخته شده است و طبق اعلام لامبورگینی وزنی برابر ۱۵۲۰ کیلوگرم، ۳۲۰ کیلوگرم سبکتر از اونتادور، دارد.

62-قیمت طبق کامل جلو( بوش فلزی بازسازی شده)مـهدیـار 24/000 63-قیمت سیبک… شنیده شدن صدای بلند شبیه به برخورد دو قطعه فلزی اکثرا به دلیل برخورد لوله اگزوز به چیزی میباشد؛ ممکن است که یک بست شکسته باشد، قلاب و یا قطعهای پوسیده باشد و سبب برخورد لوله اگزوز به قطعات دیگر زیر ماشین و بدنه میشود.

قطعات یدکی برای خرد کردن گیاه. خودروساز بریتانیایی مکلارن نیز تقریبا از ابتدای تأسیس خود علاقهمند به دنیای خودروهای اسپرت و سوپراسپرت بوده است و همیشه مدلهای جذابی روانه بازار میکند؛ با این حال تلاشهای مکلارن به همین جا ختم نمیشود و گاهی اوقات برای چشاندن لذت رانندگی اسپرت به علاقهمندان خاص خود، محصولاتی در این حیطه تولید میکند که معمولا جذاب و پرسروصدا هستند.

به خصوص اگر از جاهایی عبور میکنید که کف خودرو با زمین در تماس است. فقط بخشهای خاصی از خودرو به رنگ زرد رنگآمیزی شدهاند که جلوهی فوقالعادهای به خودرو بخشیده است.

واشر ها از آن جایی که در معرض گرمای زیاد موتور هستند، مثل واشر بغل اگزوز و یا گلویی یا مثل واشر سرسیلندر در معرض گرما و آب قرار دارد، بالاخره مستهلک شده و نیاز به تعویض پیدا می کند.

سنتناریو در بخش کابین خود نیز به طور گسترده از فایبر کربن بهره برده تا وزن خودرو کاهش قابل توجهی پیدا کند. لامبورگینی در نمونهی به نمایش درآمده، از رنگآمیزی تمام خودرو خودداری کرده و از رنگ سیاه مات بدنهی فایبرکربن سنتناریو بره برده است.

بدین ترتیب سنتناریو به قدرتمندترین و سریعترین خودروی لامبورگینی تبدیل خواهد شد. حال اگر این آتش از اگزوز سوپر ماشین معروف، لامبورگینی آونتادور، خارج شود، چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.

پیشرانهی تنفس طبیعی لامبورگینی توانایی رسیدن به دور موتور فوقالعده ۸۶۰۰ دور بر دقیقه را دارد و اگر با محصولات این برند مطرح آشنا باشید، قطعا از صدای بینظیر پیشرانههای لامبورگینی آگاه هستید. سنتناریو در بخش قوای حرکتی از پیشرانهی ۱۲ سیلندر خورجینی بهره برده است که توانایی تولید ۷۵۹ اسب بخار را دارد.

در حالت عادی دود و بخارهایی که از اگزوز ماشین خارج میشوند جای نگرانی ندارد، اما انواع دیگری از دود نیز وجود دارد که میتواند نشانهای از مشکل در داخل خودرو باشد. هنگامیکه ظرفیت باتری پایین باشد، برای راهاندازی خودرو، مدت زمان استارت افزایش مییابد و گاهی این استارتهای طولانی باید چندین بار متناوب و متوالی انجام شود تا موتور خودرو شروع به کارکند.

اسپویلر این خودرو نیز در سرعتهای بالا خارج خواهد شد و زاویهی ۱۵ درجه را به خود خواهد گرفت. سنتناریو برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت تنها به ۲.۸ ثانیه زمان احتیاج خواهد داشت و در مدت زمان ۲۳.۵ ثانیه به سرعت ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.سنتناریو به سیستم فرمان جدیدی مجهز شده است که در شرایط خاص به چرخهای عقب نیز زاویه خواهد داد تا شعاع چرخش خودرو کاهش یابد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *