انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

این محصول با توجه به نوع و ظرفیت سیستم احتراق موتورسیکلت در اندازه و جنس های گوناگون به بازار عرضه شده است.

داستان این سریال در مورد هاشم آقا است که با خانوادهاش در زندگی سادهای دارند. در واقع آلودگی صوتی که به صدای محیطی هم مشهور است به مجموعه ای از صداها گفته می شود که بر زندگی انسان و حیات وحش تاثیر منفی و آزار دهنده ای می گذارد.

واضح است که با افزایش تعداد محفظه ها ، اختلاف فشار بین گاز خروجی و هوای بیرون کوچکتر می شود و بر این اساس ، صدا کاهش می یابد. فن آکسیال از یک موتور اصلی به همراه پروانه سوار شده بر محور آن تشکیل می شود.

انسداد این شبکه ها سبب می شود تا دود حاصل از احتراق موتور نتواند از طریق اگزوز تخلیه شود و از سوی دیگر هوای تازه نیز به اندازه کافی به موتور نرسد.

در ضمن 1500 نام مختلف از انواع و اقسام این موتور ها در حال شماره گزاریه . برای این منظور، سفارشی سازندگان مشهور از خم شدن قیمت گران قیمت با Dorny استفاده می کنند (بیشتر در مورد این مرجع به لوله بندر بالا).

رینگ های فولادی 20 درصد قوی تر از رینگ های چدن نشکن می باشند و گزینه عالی برای ساخت رینگ های باریک هستند. وجود اگزوز برای عملکرد مناسب این وسیله از اهمیت ویژهای برخوردار است. البته لازم است یادآوری کنیم که در کیا سراتو سایپا مدل 1.6 لیتری نیز وجود دارد که می تواند حداکثر 124 اسب بخار در 6300 دور و 156 نیوتن متر در 4200 دور را تولید کند.

این محصول باعث کاهش دمای گازهای خروجی از موتور سیکلت می شود و به این ترتیب می تواند در جلوگیری از گرم شدن محیط بیرون نقش داشته باشد.

از ویژگی های دیگر این محصول کاهش صدای تولید شده توسط این وسیله نقلیه است و به این ترتیب از ایجاد آلودگی صوتی جلوگیری می کند. آیا از ویژگی های فنی اگزوز موتور سیکلت انرژی و روش خرید آن اطلاع دارید؟

تعميرگاهي كه هر روز دهها ماشين وارد و از آن خارج ميشود. البته نمیتوان گفت که کاتالیست خودرو، صد درصد آلایندگیها را به خود جذب میکند؛ اما بخش زیادی از آن را در حدود ۹۰ درصد، فیلتر میکند.

یعنی اگر در دمای 30 درجه سانتیگراد بالای صفر، 50 لیتر بنزین در باک خودروی خود بریزید و کنار پمپ بنزین توقف کنید تا هوا خنک شود و به 12 درجه سانتیگراد بالای صفر برسد، سرباک تقریبا به اندازه یک لیتر پایین میرود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *