انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

در این بخش هم مانند نمای جلو سپری ساده اما نسبتا حجیم را میبینیم که دو خروجی اگزوز را در طرفین خود جا داده است. منبع اگزوز: کارکرد این بخش از اگزوز اینست که از سرعت گازهای خروجی کم کند و در نهایت صدای خروج گازها را کم و تا مقدار زیادی بی سر و صدا کند.

این سنسور در مجموعه اگزوز جای گرفته است و به انژکتور و سیستم زمانبندی اجازه میدهد تا به صورت درست عمل کنند، امری که در آخر به کمک سیستم مدیریت مقدار آلودگی هم میآید.

و اما در نمای عقب این خودرو نیز شاهد طرحی ساده و کلاسیک هستیم که چراغهای الایدی بزرگی را در دل خود جای داده است. این جلوپنجره درعوض جای خود را به قابي باریک و ساخته شده از آلیاژ کروم داده که در میانه پوزه خودرو قرار گرفته است.

در بخش تخصصی خودرو ایرانی کار، با ما همراه باشید تا به عوامل این صداهای عجیب در اگزوز خودرو بپردازیم. در نسخه جدید، طراحان هیوندای بیشترین تمرکز خود را برروی جزئیات آن قرار داده اند تا چهره ای جذاب خلق کنند.

این موضوع البته نه نقطه ضعف بلکه یکی از مواردی بوده که به زیبایی آن منجر شده است. اگر یکی از ضعف های مدل قدیمی تر صدای ضعیف خروجی اگزوزهای آن بود اما در نمونه جدید تا حدودی این نقصان برطرف شده و با استفاده از فناوری مکش صدا یا SUCKTION SOUND همچون موستانگ صدای اگزوز به داخل انتقال داده شده است تا سرنشینان خودرو مانند رهگذران صدای غرش واری از سیستم اگزوز بشنوند.

البته افزایش صدای موتور یکی از دلایلی است که عده ای اصطلاحا می گویند خودرو راحت تر نفس می کشد .

به احتمال زیاد هوزینگ، یا دنده پینیون شفت گیربکس نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.-در خودرو پراید، خرابی کله بیرونی پلوس نیز چنین نشانه ای دارد. از جمله امکانات داخلی و سیستم های مختلف ایمنی جنسیس کوپه مدل 2013 هم میتوان به سیستم ره یاب، استارت/استاپ دکمه ای، ورودی آی پاد، کنترل پایداری، کنترل کشش، سیستم ترمز الکترونیکی (EBS) ، ایربگ، کامپیوتر سفری، پورت چهارچرخ مجهز به سیستم ترمز ضدقفل (ABS) ، ایموبلایزر پیشرانه، 6 اسپیکر و قدرت خروجی 170 اتصال USB، سیستم صوتی با قابلیت پخش DVD و همراهی 6 وات به صورت استریو و چيزهاي ديگري اشاره نمود که امکانات و تکنولوژی های ایمنی موجود در این خودرو را همچون نمونه قبلی در حدی متعارف از خودروهای جدید مي كند.

همچنین در ظاهر جنسیس کوپه تغییرات بسیار زیادی به چشم می خورد و در آن از رینگ های Toyo R888، ترمزهای جدید، بال عقب بسیار بزرگ و یک کیت بدنه کاملا اسپرت استفاده شده است.

روشه هایی وجود دارند که با توجه به آن، میشود قبل از معیوب شدن کامل سنسور اکسیژن جنسیس کوپه هیوندای ، به تعویض آن اقدام کرد.

اینجا کلیک کن و با اتوشناس آشنا شو! برای اینکار باید مقداری چوب جمع آوری کنید و با چوب ها خشک نازک و نحیف و مقداری هم برگ، آتش اولیه ای را روشن کنید و بعد از آن کافیست مقداری زمان دهید تا چوب های نحیف تر ابتدا آتش گرفته و سپس اندازه و تعداد چوب ها را بعد از اینکه آتش به اندازه کافی قدرت گرفت بالا ببریم تنها در این صورت است که میتوانیم آتش لذت بخش و گرما دهنده ای را تولید کنیم و از گرمای آن برای پخت و پز و موارد دیگر استفاده کنیم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *