انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

پوسته شدن رنگ خودرو و کنده شدن آن یکی از مهم ترین خسارت هایی است که نور خورشید بر بدنه خودرو وارد میکند. بنابراین ، هنگامی که سیستم اگزوز نیاز به خم شدن ، حرکت دادن یا انعطاف پذیری دارد ، تولیدکنندگان نمی توانند از مواد سنتی مانند لاستیک استفاده کنند.

۲- استفاده از تکنولوژی قالب سازی موج دار، انعطاف پذیری خوب، تنگی هوای خوب. 3. اگزوز شلنگ انعطاف پذیر مهندسی به جداسازی ارتعاش تولید شده توسط موتور، در نتیجه تسکین استرس بر روی سیستم اگزوز خودکار خود را. رزوه مادگی این اگزوز تخت سایز 1/4 اینچی داشته و به قابل اتصال به تجهیزات با رزوه یا شلنگ خور با همین سایز می باشد.

شیلنگ های با کیفیت بالاتر از فولاد ضد زنگ ساخته می شوند. وب سایت تخت گاز علاوه بر بخش خودرو، دارای بخش های دیگری از جمله قیمت خودرو، مقالات بررسی خودرو، توصیه های خودرویی و ویدیوهای بررسی خودرو نیز می باشد.

کاملاً مراقب باشید دست و پا و نیز و اجزای لباس شما در بین قطعات متحرک موتورسیکلت گیر نکند. این مسئله زمانی بوجود میآید که کامپیوتر سیستم انژکتور شما دچار مشکل شده باشد. پیام شما باید بین 20 تا 3000 کاراکتر باشد!

موتور پس از شکست 15 تا 20٪ قدرت بیشتری خواهد داشت. ساخته شده از SS و پایان آلومینیوم. قبل از تشریح عملکرد و ساختار سنسور اکسیژن و عیب یابی آن پیشنهاد میکنم مطالب هایلایت شده زیر را بخوانید.

۱-منبع اگزوز ساده که یک منبع تو خالی می باشد که صرفا ضربات اگزوز را گرفته و تاحدودی صدای کوبش را از خروجی اگزوز حذف خواهد کرد در این نوع اگزوز اثری از طراحی خاص و عایق نیست و صرفا به دلیل حالت مخزنی که دارد صدای کوبش موتور را حذف میکند .

اگزوزها در نوع برنجی و پلاستیکی موجود می باشند. سرسیلندر و بادامک ها را تعویض می نمایند؛ در بسیاری از موتورهای موجود از یک سوپاپ ورودی و یک سوپاپ خروجی استفاده می شود.

سرسیلندر میبایست دارای یک سطح بسیار صاف و پرداخت شده در قسمت تحتانی باشد. برای تمیز کردن موتور سیکلت سخت ترین قسمت، شامل تمیز کردن اگزوز ، لوله ها و یا دیگر قسمت های فلزی موتور است. در این صورت زمانی که دریچه هوا میخواهد باز شود در قسمت منیفولد جرقه و گاز به صورت همزمان قرار میگیرند وئ همین امر سبب میشود که انفجار در این قسمت صورت بگیرد.

شیلنگ از نوارهای فلزی ساخته شده است که به صورت شبکه ای بافته شده اند ، بنابراین می تواند در برابر گرمای گاز خروجی مقاومت کند.

این قطعه یک اگزوز بری تخت می باشد که بدنه مستحکمی دارد و در مقابل فشار نسبتا بالا مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. این دود ها ممکن است رنگ های متفاوتی داشته باشد که ما در این مقاله به بررسی دلایل این موضوع خواهیم پرداخت.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *