انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

به طور کلی، معمولا به راحتی می توان با استفاده از هدر لوله های طولانی، اثر هدر رفته را بهبود بخشید، اما هدرهایی با طول لوله های مسطح نیز وجود دارد. و این اتفاق می افتد که صدای صدا خفه کن راننده را از مانور بی دقتی که می تواند منجر به تصادف شود ، باز می دارد.

یکی دیگر از بخشهای جالب توجه در کابین جنسیس سدان، کنسول میانی صندلی عقب است که در خود پنل تنظیمات سیستم صوتی و همچنین تنظیم حالتهای صندلی جلو شاگرد را جای داده است که این آپشن بیش از هر چیز دیگری ذات لوکس جنسیس را به خود میکشد.

موجود میباشد. آنها می توانند لمس نهایی در سیستم های اگزوز عملکرد پس از فروش باشند که معمولا از فولاد ضد زنگ جلا ساخته شده اند و دارای نام تولید کننده اگزوز هستند اما کارخانه نصب شده در بسیاری از اتومبیل ها و کامیون ها نیز می باشد.

اگزوز نوع ورودی کارخانه به خصوص محدود کننده است زیرا تمام پالس های اگزوز به همان فضای کوچکی رسیده اند.

هنگامی که یک پالس گاز خروجی از یک لوله هدر به جمع کننده خارج می شود، یک موج فشار منفی ایجاد می شود که لوله لوله هدر را به پورت اگزوز در طول همپوشانی شیر متصل می کند.

بنابراین تعداد سیلندر تفاوت معناداری را در زیبایی صدای اگزوز موتورسیکلت ایجاد می کند. هدر لوله های طولانی نیاز به قطع لوله های اگزوز و اتصال با کلکتور هدر دارند، و ما برای انتخاب این گزینه، انتخاب کامل فلنج ها، واشر ها و گیربکس ها را ارائه می دهیم.

لوله گلویی اگزوز پژو405 پارس وسمند اولین قطعه از سیستم اگزوز خودرو است که مستقیما به موتور متصل می شود در قسمت اتصالی به موتور یک واشر نسوز گرد(سیمی) که واشرگلویی اگزوز نام دارد به همراه دوپیچ ومهره فنردار مخصوص برای اتصال گلویی به موتور تعبیه شده است که معمولا درهنگام تعویض گلویی این واشر وپیچ و مهره ها تعویض می شوند.

لوله ها در هدر های لوله کوتاه معمولا به راحتی در محفظه موتور مناسب هستند و بعضی از آنها برای اتصال به فلنج لوله های اگزوز طراحی شده اند، بنابراین هیچ برش یا جوش لازم نیست. ما دارای ده ها تن از سبک های ساخته شده از فولاد ضد زنگ، فولاد کروم یا آلومینیوم و شمش آلومینیوم، در جلا، برس، سیاه و حتی شعله و پایان لوگو.

اما اگر دوست دارید ظاهر راهنمایی سبک کارخانه را دوست داشته باشید، خصوصا اگر شما یک عملکرد کلاسیک یا ماشین عضلانی و اصالت ارزش داشته باشید، ما همچنین سبک OE و نکات اگزوز تولید مثل را که در هر جزئیات درست است، ارائه می دهیم.

اگر شما پرماجرا هستید، نیمی از ماه، مخروطی یا راهنمایی های دوگانه را با اهداف مختلف، از جمله دو طرفه بیضی شکل، امتحان کنید. فولاد ضد زنگ: اگر بودجه بسیار کمی دارید، این لوله ای برای انتخاب موتور سیکلت شما خواهد بود.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *