انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

در نتیجه این موجها داخل منبع اگزوز، به هم خورده و هم را خنثی میکنند تا در نهایت صدای متعادلی را بشنویم. این بدان معناست که در داخل لوله ها نباید هیچ تغییر ناگهانی در سطح مقطع ، گوشه های بیرون زده از داخل و عناصر اتصال ایجاد شود.

بنابراین ، لوله ها و صدا خفه کن هایی که قرار است در اتومبیل نصب شوند باید به دو عنصر اول متصل شده و تنظیم شوند و مطمئن شوند که تنظیمات حفظ شده یا به طور قابل توجهی خراب نشده اند.

در این روش محفظه های اگزوز و لوله هایی که کار انتقال گاز از موتور به سمت اگزوز را انجام می دهند، به صورت مستقیم و بدون مانع هستند. بسیاری از کولرهای قدیمی دارای پوشال هستند ولی کولرهایی که از فن آکسیال بهره مند شده است برای کارکرد از پدهای سلولزی استفاده می کنند.

برای انتخاب نوع مناسب خود، بایستی به هنگام خرید به صدایی که موقع روشن شدن خودرو شنیده می شود، توجه کرد. برای انصاف ، باید گفت که کاربراتورهای دوقلو افقی Weber ، Dellorto یا Solex این مشکل را تا حدی حل می کنند و به هر سیلندر اجازه می دهد تا لوله ای با طول مورد نیاز را تنظیم کند تا بتواند با سرعت مورد نظر تنظیم شود و سطح مقطع کافی داشته باشد.

سریعترین نتیجه با استفاده از لوله های تلسکوپی و تغییر طول با موتور روشن و بارگیری به دست می آید. این قطعه که در حالت طبیعی مانند یک سوت عمل میکند بعد از نصب بر روی اگزوز صدای خروجی خودرو شما را تغییر میدهد.

اگر فرصتی برای انجام تغییرات در نسخه خاص موتور خود ندارید ، منطقی ترین راه این است که یک قطعه کامل را برای نهایی کردن موتور از شخصی بخرید که قبلاً این آزمایشات را انجام داده است و نتیجه را از قبل می داند.

یک حرکت جدید رو به جلو برای موتور سیکلت ، که با دستان خود نصب شده است ، چشم و گوش راننده را خوشحال می کند.

28 – صدای ناهنجار لوله اگزوست و یا لنت ترمز و نداشتن چراغ عقب و راهنما و همچنین چراغ جلو در شب . همچنین شرکت دنرو یک پیست تست اختصاصی نیز برای مشتریان خود در نظر گرفته است و شما میتوانید محصول مدنظرتان را بهراحتی در پیست اختصاصی تست نمایید.

یک ترفند دیگر نیز برای بهبود کارایی سیستم اگزوز وجود دارد. قسمتی از صدا خفه کن که در پشت اولین پارتیشن قرار دارد ، دارای نویز است و از یک فیلتر صوتی تشکیل شده است. این کیت باید حداقل شامل یک میل بادامک ، چند منظوره ورودی و خروجی و برنامه ای برای ECU شما باشد.

کینگ اسپرت یکی از بزرگترین توزیع کنندگان محصولات تیونینگ مدلهای مختلف خودرو محسوب میشود و انتخاب مناسبی برای تهیه انواع اگزوزها و سراگزوزهای استاندارد و باکیفیّت میباشد و قطعاً محصولات این مجموعه انتظارات شما را برآورده خواهند کرد و خرید اگزوز اسپرت از این مجموعه انتخابی هوشمندانه محسوب میشود.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *