انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

درحالیکه واشر سرسیلندر خود با داغ شدن بیشازحد موتور آسیب میبیند، موتوری که واشر سرسیلندر معیوب داشته باشد هم داغ کار خواهد کرد. یکی دیگر از وظایف واشر سرسیلندر، حفظ نسبت تراکم موتور است؛ موتوری که دچار کاهش نسبت تراکم بشود عملکرد عادی و درستی نخواهد داشت.

انبار مواد اولیه: سالن انبار مساحتی در حدود (m 12 36) دارد، قفسه های مواد اولیه و بعضی قطعات تولید شده توسط پیمانکاران خارج از شرکت در دو طرف سالن و کنار دیوارها تا انتها چیده شده اند، در انتهای سالن یک اتاق دیگر وجود دارد که قسمت انبار غیر تولیدی می باشد.

اگر به دنبال تهیه اگزوز فن برای محل کار ، محل زندگی ، کارخانه، سالن تولید و … روغن سوزی به پدیدهای در موتور ماشین میگویند که در پی رخ دادن آن , روغن درون موتور ماشین به همراه سوخت در سیلندر میسوزد و دود زیادی تولید میشود .

در حال حاضر این نوع فیلتر در داخل کشور تولید نمیشود. و اگر دمای محیط سرد نباشد، حتی در حال حرکت هم آمپر دما بالا خواهد رفت. حال به موضوع اصلی که همان خودرو است باز می گردیم.

عمل فیلر گیری فصلی یا همان فیلر گیری تابستانی یا زمستانی در واقع به علت عدم آگاهی و درک کامل ما و مقایسه موتور خودروها با بدن انسان است. امیدواریم با یادگرفتن راههای بررسی این نشتیها و مشکلاتی که ممکن است ایجاد کنند، بتوانید نشتیها را بهدقت شناسایی و از بروز هرگونه خرابی یا خطرات احتمالی جلوگیری کنید.

برای پیشگیری از آسیبهای بیشتر، حتماً با امداد خودرو تماس گرفته و در صورت لزوم خودروی خود را توسط جرثقیل به محل موردنظر منتقل کنید. نور خورشید یکی از مهمترین عواملی است که باعث میشود به رنگ خودرو ، شیشه های خودرو و چراغ های خودرو آسیب وارد شود و کیفیت اولیه خود را از دست بدهند.به طور مثال اگر قرار است خودرویی ۵۰سال عمر کند وقتی در معرض آفتاب قرار گیرد عمر آن تبدیل به ۳۰سال میشود پس همین طور که مشاهده میشود تابش نور خورشید برای بدنه خودرو ضرر خیلی زیادی دارد .

با اینکه انتظار میرفت قیمت این خودرو در محدوده نسبتاً مناسبی قرار داشته باشد، اما قیمت نزدیک به 750 میلیون تومانی باعث عقب نشینی بسیاری از طرفداران این کراس اوور کوپه شد. در این حالت دود آبی از اگزوز خارج میشود .

وقتی که سوپاپ سوخت یا هوا خراب شده باشد شکسته شده باشد یا بیش از حد باز شده و نتواند کاملا بسته شود این مشکل به وجود میآید . اگر شما در هنگام ترمزگیری صداهای خراش فلزی یا سایش شنیدید، این احتمالاً به این معنی است که لقمه­های ترمزتان کهنه شده است و وسیله نقلیه شما نیاز به تعویض لقمه ترمز داد.

10 – حمل مسافر با وسیله نقلیه ای که برای حمل بار اختصاص داده شده است . در برخی خودروهای قدیمی فن رادیاتور مستقیماً به واترپمپ متصل است که با فشار واردکردن به پروانه میتوان متوجه میزان بازی پولی و محور واترپمپ شد.

همچنین در صورتی که صدای مد نظر خود را نیافتید میتوانید با استفاده از قابلیت ثبت صدا از متخصصین کمک بگیرید. مواردی وجود دارد که در تصادف ، قطعات بلوک سیلندر بدن یک خودرو را سوراخ کرده و به کابین راننده پرواز می کنند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *