انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

بنابراین نگران آینده شغلی این شغل نباشید و مطمئن باشید که اگر آشنایی کافی با مهارت های آن داشته باشید می توانید از بازارکار و درآمد خوبی برخوردار باشید.

با لمس دکمههای روی فرمان بیشتر به این تفاوت کیفیت پی میبریم و به اصطلاح زیر دست “قرچ قروچ” میکند.

وجود مانیتور، جلوه دیگری به داشبورد داده ولی تفاوت کیفیت و پایین بودن آن نسبت به مدل سایپایی کاملاً مشهود است، حتی کیفیت رنگ ادوات هم از نمونه وارداتی پایینتر بود.

معمولا کاتالیزورها عمر بالایی (تقریبا در حد عمر خودرو) دارند ولی گاهی اوقات عملکرد آنها مختل می شود. پرداخت بیش از حد سطوح رنگ شده با واکس های ترکیبی ممکن است به قسمت های رنگ شده آسیب برساند و رنگ آنها را از بین ببرد.

شرکت Pogea ریسینگ رینگ ها با طرح های مختلفی را برای آبارث 595 هرکولس در نظر گرفته ولی همگی آنها سایزی معادل 18 اینچ دارند. لازم به ذکر است که شرکت فرانسوی سیتروئن در سال ۱۹۱۹ توسط آندره سیتروئن تاسیس شد و با ارائه مدل تیپ A در همان سال توانست اعتباری برای خود دست و پا نماید.

شرکت اگزوز خودرو با همکاری با شرکت های معتبر جهانی، تولید مجموعه کاتالیست و اگزوز را تحت لیسانس شرکت های DINEX ECOCAT و FAURECIA به انجام می رساند. ازآنجاکه مشکلات زیادی باعث روشنشدن چراغ چک میشوند برای اینکه بفهمید مشکل از کاتالیست است باید از اسکنر استفاده کنید و کد مربوط به آن را بخوانید.

تلاشهای کیا موتورز برای حضور در جدال و رقابت بین خودروهای کوچک خانوادگی سرانجام در سال 2003 باعث تولدکیا سراتو شد.

لوله های رابط اگزوز اصولا قطری بین یک تا دو سانتی متر دارند و فرم کلی آن ها به صورت یک حرف L است.

حال در این تست، مقایسهای بین سراتو وارداتی و سراتو تولیدی سایپا خواهیم داشت تا به تفاوتهای این دو مدل و مزیت های هر طرف پیببریم.

همواره از سوخت و روغن های پیشنهادی که از طرف سازنده یا تعمیرگاه مجاز پیشنهاد می شود استفاده کنید. ب ـ هرگاه دو يا چند وسيله نقليه از دو يا چند راه مختلف به تقاطع هم عرض برسند، حق تقدم عبور با وسيله نقليهاي است كه در طرف راست وسيله نقليه ديگر قرار دارد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *