انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

اگر شما یک کمکی دارید، او را به نگه داشتن صدا خفه شو در محل، در حالی که شما آن را به عقب اگزوز پیوست کنید.

اگر نه، آن را عرق نکنید، شما می توانید سوپ خنک کننده را به حجاب در حالی که شما خاموش کننده نگه دارید. سری اول ۲۰۶ های ارائه شده در سال ۱۳۸۰ به عنوان تیپ یک وارد بازار شد که به طور کاملاً ساده با امکانات معمولی ارائه شد.

این افزایش باعث شد تا ستارههای ایمنی برخی خودروها، ۱ رتبه افزایش داشته باشد که البته این افزایش کیفیت کماکان محل شک و تردید است و دستمایه انتقادات شبکههای خبری شدهاست. اگر شکسته شود، متوجه خواهید شد.

اگر یک خودرو اضافی را در زیر ماشین بشنوید یا اگر در یک شب به دلیل یک صدا خفه کن آویزان به نظر میرسد، یک ساعت اسپارکلر به نظر میرسد، ممکن است یک عقب اگزوز شکسته داشته باشید. ولی تو رادیاتور آب قطره های روغن وجود داره (چون توی آب داغ بوده معلوم نیست که روغن موتوره یا روغن گاز توی رگیولاتور) آب کم میکرد گشتم چند تا نشتی داشت گرفتم…

نام EGR یا گردش مجدد گازهای اگزوز نیز دقیقاً از همین جا میآید. نقش اگزوز در میزان شتاب وسیله نقلیه غیر قابل چشم پوشی است و نقش بسزایی در این امر دارد. بسیاری از شما فکر میکنید که استهلاک بیشتر مربوط به قطعات داخلی ماشین میشود اما باید به این نکته توجه کنید که بدنه خودرو ، رنگ خودرو ، لاستیک ها و حتی شیشه ها هم در معرض خطر استهلاک قرار میگیرند .

در این حالت، واکنش پدال های گاز و ترمز بسیار سریع است و تعویض دنده نیز به سرعت انجام میگیرد، ولی گیربکس را نمیتوان روی حالت اتوماتیک گذاشت، معنای آن هم چیزی نیست جز این که میتوانید دور موتور را به 8500 برسانید و از سمفونی زیبایی که توسط موتور 10 سیلندر اجرا میشود لذت ببرید.

خودروی یادشده فقط یکی از پروژههای منهارت است و این شرکت بسیار خوشحال میشود که بیامو X۶ M را بر اساس مشخصات دلخواه مشتریانش تیونینگ کند.

علاوه بر این، نشان منهارت جایگزین لوگوی بیامو شده است و شاهد استفاده از روکش چرمی مشکی با دوخت زردرنگ هستیم. بهترین راه برای فهمیدن این است که آیا شما یک خرج اگزوز شکسته دارید که زیر ماشین زیرش را زیر پا بگذارید.

کسانی که در مناطقی زندگی میکنند که هوا شرجی است، باید بیشتر مراقب این قطعه باشند. این زنجیرها می توانند بار الکتریکی حاصل از مولکول های هوا با بدنه و دوده اگزوز را با تانکیر و چرخ ها را به زمین می رساند و آن را تخلیه می کند.

با این شروع حرکت تازه باید گفت که تازه متوجه شدیم چرا GT86 اینقدر معروف شده و این همه تعریف و تمجید از آن برای چه بوده است. لنگرهای اگزوز، مانند هر چیز لاستیکی، در نهایت از بین می روند، و این زمانی است که صدا خفه شو شما شروع به رنج می کند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *