انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین شما نشانه چیست؟

از همان جعبههایی که دست مردهاست. از آنجا که این قطعه مسیر نسبتا طولانی را از موتور تا انتهای خودرو طی می کند، در نتیجه به همان نسبت بیشتر در معرض فرسودگی قرار می گیرد. این لرزش بیشتر به علت بالا و پایین رفتن پیستون ها در داخل موتور است.

پس از جلوگیری از فشار معکوس، گشتاور انجین بالاتر می رود و در دورهای پایین تر و میانی نیز حاصل می گردد و ماحصل این بهبودی، عدم نیاز به بالا بردن دور در انجین و جلوگیری از استهلاک بیشتر و داغ شدن آن است.

به این معنی که مهر و موم و گاید سوپاپ یا رینگ پیستون فرسوده یا شکسته شده و روغن و سایر روان کنندهها از این محل به بخش احتراق نشت میکند. تانک پس از پشت سر گذاشتن مراحل مختلف اروهال برای تست 50 کیلومتر تحویل بخش تکمیل می شود.

چشمهای ناظر چاق رو به ما، به یک علامت سوال درشتتر از حروف روی جعبه تبدیل شده. قسمتش هم اندازه یک موتور دست دومه .

جعبهها به درازای یک جفت چکمه است. روی جعبهها با حروف درشت نوشته شده MADE IN CHINA. منبع اگزوز دیزل ژنراتور با سطح مقطع کوچک: در انواع مستطیلی بیضی و گرد ساخته میشوند.

فریم یکپارچه آلیاژ آلومینیومی که به شیوه جوش در خلا ساخته شده، از دیگر خصوصیات ساختاری زونتس ۲۵۰ به حساب میآید. در شهر تهران 25 درصد وسایل حمل و نقل جادهای را موتورسیکلتها تشکیل میدهند که صدایی نزدیک به 83 دسیبل در فاصله 10 متری خود تولید می کنند 60 درصد وسایل حمل و نقل جادهای را خودروهای سواری در بر میگیرد که در بین آنها خودروی پیکان طبق اندازهگیریهای بعمل آمده صدای81.6 دسیبل را در فاصلة 7.5 متری، تولید می کند.

مانند حرارت دادن وسایل هنوز دود سفید نشان می دهد که عرضه نفت مشکل است، باید به تعمیر بازرسی فروشگاه و راه اندازی از روغن و یا محتاط به خرید تعویض قطعات اصلی ارسال کنند. خب باید بگوییم که تیونر معروف، منهارت، رؤیای شما را به حقیقت بدل کرده است.

کافی ست یکبار استرس مواجهه با آمپر بالا و یا جوش آوردن را در ترافیک ساعت شلوغی تجربه کرده باشید تا درک روشنی از اهمیت سلامت کامل موتور خودروی خود کسب کنید. اما ممکن است دوست داشته باشید دوچرخه خود را به دل طبیعت ببرید و آنجا مشغول دوچرخه سواری شوید اما وقت یا توان کافی برای طی مسیر با دوچرخه را نداشته باشید.

اشتباه میکنیم و وقت رد شدن از ساحل به سمت اسکله ماهیگیری، جلوی سولهای که درهایش باز است، ترمز میگیریم.

و پرخاشکنان به سمت ماشین ما میآید و رو به راننده ما فحش میدهد و فریاد میزند که چرا جلوی سوله ترمز زده.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *