انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین شما نشانه چیست؟

گارانتی خوددرو به مدت یک سال بوده و سرویس اولیه آن ۶ ماه یا ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ کیلومتر است. برای ایجاد صدای جذاب و هیجان انگیز راهکارهای مختلفی وجود دارد، اما در سال های اخیر برخی از برندها رو به تولید صدای مصنوعی آورده اند.

سیستم اگزوز دود ، از جمله دودکش ، دودکش ، مبدل های حرارتی و تجهیزات جانبی اگزوز دود. آیا در موتور سیکلت هم از مخزن های اگزوز استفاده می شود ؟

در صورتی که محصولات لامبورگینی از پیشرانههای حجیم درونسوز استفاده نکنند، دیگر شاهد نوای روحانگیز غرش اگزوز نخواهیم بود. مصرف سوخت ترکیبی مازراتی کواتروپورته ۱۹۰۰ کیلوگرمی هم برابر با ۱۱.۸ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر خواهد بود.

شتاب صفر تا صد این سدان ایتالیایی برابر ۴.۷ ثانیه بوده و بیشینه سرعت آن به رقم ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت میرسد. مازراتی گرند توریسمو قادر است ظرف مدت زمان ۴.۸۵ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد.

شتاب صفر تا صد مازراتی گرن کابریو معادل ۴.۹ ثانیه بوده و بیشینه سرعت آن به رقم ۲۹۰ کیلومتر بر ساعت میرسد. شتاب صفر تا صد مازراتی گیبلی معادل ۵.۶ ثانیه، مصرف سوخت ترکیبی آن ۹.۶ لیتر در صد کیلومتر و بیشینه سرعت آن ۲۶۳ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

مواردی تخصصی، نسبتاً پرهزینه و همچنین با نیاز به ایجاد تغییرات اساسی در موتور (چه از نظر قطعات جانبی و چه از نظر تنشهای وارده بر موتور) میباشند که انجام آنها توسط اشخاص یا کارگاههای کوچک معمولاً عملی نیست و به همین دلیل در این جا بررسی نمیشود.

اگر از نمای جانبی به زونتس Z4 250 R نگاه کنید، شاهد استفاده متعدد از خطوط طراحی شکسته روی باک و فلاپهای پوشاننده خواهید بود که با طراحی نمای جلو همخوانی داشته و ترکیب تهاجمی را ایجاد کردهاند. وقتی این کار را انجام دادیم، کمکم موتور اتومبیل شروع به ریپ زدن میکند.

توان پیشرانه مازراتی گرند توریسمو برابر با ۴۴۴ اسب بخار بوده و بیشینه گشتاور این موتور به رقم ۵۱۰ نیوتن متر میرسد. توان خروجی موتور مازراتی کواتروپورته برابر ۵۲۳ اسب بخار قدرت و ۶۵۰ نیوتن متر گشتاور است. همچنین، ارائه خدماتی همچون تعویض یا مرجوع کالا توسط مشتریان در صورت مغایرت با شرایط ذکر شده امکان پذیر است.

اگر صدای جیغ بعد از خاموش شدن موتور ادامه داشته باشد باید سرپوش فشار رادیاتور را بررسی کنید چرا که ممکن است واشر آسیب دیده و نیاز به تعویض داشته باشد.

این تهویه و تعویض هوا می تواند بصورت طبیعی یا مکانیکی و یا ترکیبی از این دو نوع باشد. از جمله شاخصترین امکانات رفاهی ایمنی گرن کابریو میتوان به کروز کنترل، تعلیق الکترونیکی، رینگ تیتانیومی، کیت ترمز برمبو، چراغ چرخشی، فرمان چهار حالته، پدال شیفتر، سیستم صوتی با ۱۱ اسپیکر، نمایشگر ۷ اینچی، ۶ عدد کیسه هوا، محافظ واژگونی، تهویه اتوماتیک دوگانه، صندلی راننده 10 حالته برقی، آینههای جانبی تاشونده برقی با گرمکن، سیستم اگزوز ام سی، کیت بدنه فیبر کربن اشاره کرد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *