انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین شما نشانه چیست؟

سرسیلندر میبایست دارای یک سطح بسیار صاف و پرداخت شده در قسمت تحتانی باشد. بنابراین، اگر میبینید که مقداری آب از اگزوز بیرون میآید، نیازی به نگرانی نیست، فقط کافی است سطح خنککننده را بررسی کنید و اگر پایین نباشد، شرایط مطلوب است.

ترمز خوب عمل می کند و فقط گرفتن آن خیلی پایین است. سرسیلندر میبایست با قسمت فوقانی سیلندر و سرسیلندر تطابق کامل داشته باشد تا بتواند از نشت گازهای محبوس در سیلندر یا گاز محترق در اتاقک انفجار جلوگیری کند.

گروه سوم جهت خارج کردن گازهای ناشی از احتراق از اتاقک احتراق در نظر گرفته شدهاند که به آنها مانیفولد دود میگویند. دائمی : اگر موقع کم گاز و پر گاز بطور دام دود میکند روغن سوزی از رینگ و پیستون یا سیلندر است.

با توجه به تفاسیر فوق، بنابراین هر اگزوزسازی قیمت مربوط به خود را داشته و باید حسابی با جیب پر پول به این بازار مراجعه کنید.

تنوع در کاربری و همچنین شکل ظاهری فن آکسیال، موجب بوجود آمدن طیف گسترده ای از قیمت ها در بازار این نوع از فن ها شده است. قیمت اگزاست فن سانتریفوژ با توجه به شرایط عدم ثبات در بازار ایران نمی توان قیمت ثایتی را در نظر گرفت و بستگی به شرایط متغییری دارد.

با این حال، سوختن واشر سرسیلندر مشکلی است که در صورت رسیدگی نکردن، میتواند سبب از کار افتادن کامل موتور خودرو شود. از طرف دیگر، اگر گمان می کنید که این نشت از سیستم واشر شیشه جلو اتومبیل باشد، به راحتی می توانید بدون هیچ گونه تنشی آن را نادیده بگیرید.

4- سوپاپ گاز کمتر از سوپاپ دود نیاز به عمل آب بندی دارد چون لبه های سوپاپ گاز هنگام ورود گاز تمیز می شود و رسوب نمی گیرد. 6- فیلر سوپاپ دود در اغلب اتومبیلها بیشتر از سوپاپ گاز است.

اهميت مسائل آلودگي هوا به نوع و اندازه آلاينده به جامد يا مايع يا گاز بودن آن بستگي دارد. 1- سوپاپ گاز از دود بزگتر است چون اینرسی مخلوط سوخت و هوا از دود بیشتراست و در ضمن در هنگام تخلیه دود پیستون حالت پمپ را دارد و دود را به بیرون پمپ می کند .

دائمی : اگر دود سفید دائمی باشد دلیل آن سوختن واشر سر سیلندر یا ترک خوردگی سیلندر میباشد و باعث مخلوط شدن آب و روغن میشود. در نتیجه باعث حفظ محیط زیست می شود. تعمیر نوع دوم را با 020 که همان (0.020 in ) روی یاتاقان نشان می دهند .

میلیمتر mmتعمیر نوع اول را با %25mm که همان (25) روی یاتاقان نشان می دهند. البته محل قرار گیری سوپاپها در سرسیلندر نیز به شکل متناسب با سوپاپها از قبل تعبیه شده است و برای آب بندی آنها ، عملیات ماشین کاری بر روی آنها انجام شده است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.