انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین شما نشانه چیست؟

شمع باعث احتراق هر سیلندر شده و پیستون را به سمت پایین هدایت می کند ، که در نهایت خودرو شما را برای حرکت به جلو سوق می دهد. بخشی از سیستم الکتریکی است، دینام باتری را شارژ می کند و سیستم الکتریکی را در حالی که ماشین شما در حال کار است تغذیه می کند.

این دستگاه انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند که باتری را شارژ می کند و بسیاری از سیستم های الکتریکی مهم خودرو را اجرا می کند. در صورتیکه فرمان جنسیس با توجه بـه تایرهــا و رینگ های بزرگـتر هم سـفت تـر و هـم اینکـه ﺑﺮﺧﯽ ضربات ریز و درشت را به دستان راننده انتقال می داد.

قیمت دیزل ژنراتور با توجه به اینکه تولید شده کدام کشور است نوع برند آن و همچنین توان آن و عواملی نظیر نوع تابلو دستی یا اتوماتیک ، داشتن کانوپی سایلنت و یا نداشتن آن متغییر می باشد. راندمان بالای این کاتالیزگرها باعث می شود که این کاتالیزگر ها کوچکتر ، سبک تر و دوام عالی داشته باشند.

همچنین موقع بستن کاسه زیری کاربراتور، بهتره کاربراتور رو وارونه کنید و کاسه رو نصب کنید، توی کاربراتور دوتا بالشتک هوا هست که وقتی مقدار بنزین به حد مورد نیاز رسید اون بالشتک ها دقیقا عین سیستم فلاش تانک بنزین رو قطع می کنه، اگر همینطوری کاسه را جا بزنید امکان داره بالشتک ها به دیواره های کاسه گیر کنه و نتونه عمل کنه و باعث می شه بنزین همین طوری یه سره از مسیر هوای کاربراتور تخلیه شه.

با چرخش موتور ، نه تنها چرخ های ماشین را می چرخاند ، بلکه دینام را نیز می چرخاند. در ادامه با برخی از مهم ترین قطعات در خودرو آشنا خواهیم شد.

این قطعه کوچک از مهم ترین قطعات در خودرو های امروزی است به طوری که حتی اگر یک شمع در موتور شما خراب شود، خودرو روشن نخواهد شد. شمع یک جزء مهم برای موتور خودرو شما است. این به معنای کارکرد موتور با مخلوط رقیق سوخت و در نتیجه افت توان موتور میباشد.

سطوح اکسیژن در اگزوز به واحد کنترل موتور (رایانه ای که موتور را کنترل می کند) می گوید که در فرآیند احتراق چه می گذرد و آیا مخلوط سوخت و هوا مناسب است یا خیر.

7. تغییر و اصلاح در روش اجرایی، دستورالعمل ها و فرم ها: کلیه اقدامات این بند بر اساس روش اجرایی کنترل مدارک و داده های غیر فنی انجام می گردد. مونوليتهاي فلزي نيز مانند سراميكي، از سوراخهاي بسياري تشكيل شده كه از ورق هاي فنري مانند فرم يافته كنار هم ساخته ميشوند.

سیستم تعلیق طوری طراحی شده است که بیشتر وسیله نقلیه را از هرگونه ضربه جاده ای جدا کرده و خودرو را در هنگام حرکت مستقیم یا چرخش ثابت نگه می دارد.

سیستم ترمز به خودرو اجازه می دهد تا با خیال راحت متوقف شود. اکثر سیستم های ترمز مدرن شامل نوعی از کمک ترمز است که اغلب به آن “ترمزهای قدرت” می گویند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *