انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین شما نشانه چیست؟

بعضا برای خودروهای قدیمی که عمر خود را کردهاند، با افزودن روغن این مشکل را هدایت میشود. همگی در شرایط ایده ال می باشند ولی باز هم تسمه پاره می شود در این مواقع، عیب از خود تسمه است.

گاهی تمامی عوامل رعایت می شود فشار تسمه سفت کن، رانندگی و استفاده از دنده مناسب و … عملکرد نامطلوب ترمزها یا روشن شدن چراغ اخطار آمپر می تواند نشان دهنده زمان تعویض کفشک ترمز در ترمزهای کاسه ای و لنت در ترمز های دیسکی باشد اگر ضخامت کفشک یا لنت کمتر از ۵/۱ میلیمتر بوده یا سطحش روغنی شده باشد، آن را تعویض کنید بعد از تعویض لنت ها بهتر است مدار ترمز هواگیری شود چون در غیر این صورت ممکن است پدال ترمز سفت تر یا نرم تر از حد معول عمل کند که امری خطرناک می باشد.

در اثنای انجام آزمایشات مختلف متوجه 3 ضعف در این خودرو ی کوپه شدم.ضعف اول و دوم در از دست دادن چسبندگی و فرمان پذیری خودرو در سرعت های بالای 120 کیلومتر در ساعت بود و ضعف سوم در ترمز های ضعیف آن با توجه به قدرت و وزن اتومبیل بود.البته ناگفته نماند که این مساله با سیستم ترمز های قوی برمبو که در برخی از جنسیس کوپه های وارداتی دیده می شود به طور کامل رفع شده است اما برای اینکه ترمز خوبی همانند برمبو داشته باشید باید پرداخت هزینه ی 700 هزار تومانی برای هر دست لنت را متقبل شوید!

عرض فن های محوری استاندارد 40 ، 60 ، 80 ، 92 ، 120 ، 140 ، 200 و 220 میلی متر است. ، کربن مونوکسید و هیدروکربن های نسوخته بودند. اگر سیم های شبیه نایلون مشاهده کردید از تسمه استفاده نکرده و آن را تعویض کنید و شاید تمامی این مواردی که گفته شد نصف یک عامل نیز تأثیر نداشته باشد.

چیزی شبیه سکته هست … اغلب یک چشمه کوچک وجود دارد که همه چیز را کمی تحت فشار قرار می دهد.

از قرار دادن آن در جای نامناسب مثل داخل جعبه و یا زیر چیز دیگر خودداری کنید این کار باعث ترک خوردن تسمه می شود.

صدایی که از این موتور خارج می شود محصولی از طراحی موتور است. تیک آف کردنهای مداوم، رانندگی در دورهای موتور بسیار بالا و..

حتی در صورت بستن بهترین تسمه تایم نیز با رانندگی این چنینی، عمر تسمه تایم و تمامی قطعات کم خواهد شد. زمان تعویض یک تسمه تایم ۶۰۰۰۰ کیلومتر می باشد. Yoshimura Alpha T یک اگزوز با طراحی منحصر به فرد شامل ابعاد بسیار مناسب و سازگار با طراحی کلی موتور سیکلت های اسپرت و استریت جدید و ساختاری دقیق جهت ایجاد خلع در انتهای خروجی برای خروج سریع تر دود از اگزوز موتور و همچنین تولید صدای گوش نواز خصوصا برای موتور های چهار سیلندر می باشد.

وی ابتدا دوست داشت که موتور وی پودر زغال سنگ را بسوزاند ولی به سرعت به نفت روی آورد و نتایج قابل توجهی گرفت. بعد از خرید تسمه آن را یک بازدید کلی چشمی بکنید تا از وجود هرگونه شکستگی در سطح تسمه مطمئن شوید.

برای خرید تسمه مناسب توصیه می شود با یک تعمیرکار مجرب مشورت کنید. تسمه های نامرغوب امروزه بسیار دیده می شوند. این تسمه ها استاندارد نبوده و توان تحمل بارهای زیاد را ندارد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.