انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین شما نشانه چیست؟

صدای گوشنواز برآمده از اگزوزهای دوگانه مازراتی به گونهای است که چیزی شبیه به غرش یک حیوان درنده همچون پلنگ در هنگام حمله به شکار و یا دفاع از خود در برابر مهاجمان را به نظر میرساند.

غرشهای ممتد با وقفههای کوتاه به گونهای است که هر شنوندهای را به سوی خود جلب کرده و یکی از معروفترین و زیباترین صداها را در میان خودروهای اسپرت جهان تولید میکنند. به طور خلاصه باید گفت که مهیج و گوشنواز بودن غرش اگزوز مازراتی چیزی است که در هر خودرویی یافت نمیشود و این مهم به یکی از امضاهای اصلی تولیدکنندگان محصولات این شرکت در میان سازندگان خودرو تبدیل شده است.

مازراتی گیبلی که در واقع ریشههای آن به سال ۱۹۶۷ و تولید مدلی در آن دوران به همین نام برمیگردد، از سال ۲۰۱۳ در سبد محصولات شرکت مازراتی جای گرفت. لازم به ذکر است که پس از اعمال محدودیت بر واردات خودروهای بالای ۲۵۰۰ سیسی به کشورمان، حضور کلیه محصولات مازراتی در ایران متوقف شد و صرفا مدلهای ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ این خودروها به صورت دسته دوم در ایران حضور دارند که عملکرد سیستم اگزوز آنها در پدید آوردن غرشهای روحنواز مورد توجه علاقهمندان قرار گرفته است.

داشتن سیستم خنک کننده و تهویه برای حذف گرمای تولید شده در فرایند ضروری است. از جمله شاخصترین امکانات رفاهی ایمنی گرن کابریو میتوان به کروز کنترل، تعلیق الکترونیکی، رینگ تیتانیومی، کیت ترمز برمبو، چراغ چرخشی، فرمان چهار حالته، پدال شیفتر، سیستم صوتی با ۱۱ اسپیکر، نمایشگر ۷ اینچی، ۶ عدد کیسه هوا، محافظ واژگونی، تهویه اتوماتیک دوگانه، صندلی راننده 10 حالته برقی، آینههای جانبی تاشونده برقی با گرمکن، سیستم اگزوز ام سی، کیت بدنه فیبر کربن اشاره کرد.

حافظه، صندلی سرنشین ۴ حالته برقی، گرمکن صندلیهای جلو، سردکن صندلیهای جلو، روکش چرمی صندلیها، آینه وسط الکتروکرومیک، آینههای جانبی تاشونده برقی با گرمکن، سانروف و پرده عقب برقی.

توان حاصل از پیشرانه این خودرو ۱۹۷۳ کیلوگرمی توسط یک گیربکس ۶ سرعته دو کلاچه زد اف به سوی چرخهای عقب منتقل میشود.

طرح-اسپرت-چراغ های جلو و عقب اسپرت مربوط به پراید تصوير نمونه نصب شده تصوير چراغ جلو پراید طرح نئون چراغ جلو و خطر مربوط به پژو 405 چراغ جلو 405 طرح نئون .

اما چندی است موتورسواران با تجربه و به نام شهرها و البته معتمد، پلاک هایی تحت عنوان، پلاک های فدراسیون دریافت می کنند، که با این پلاک ها می توان در اکثر نقاط کشور با موتورسیکلت های اصطلاحا سنگین خود نمایی کرد.

اگر بخواهیم بازی اتومبیل دزدی بزرگ ۵ را در یک کلام کوتاه و مختصر توضیح دهیم، باید گفت که با یک شاهکار بازی های ویدیویی روبرو هستیم که پس از تجربه خاطرات آن، سال ها در ذهن شما باقی خواهد ماند.

این خودرو که جدیدترین و آخرین محصول مازراتی در ایران به شمار میآید، یک سدان سایز متوسط لوکس است که قوای محرکه خود را مدیون پیشرانه ۶ سیلندر توئین توربوشارژ ۳ لیتری و جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک زد اف است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *