انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین شما نشانه چیست؟

تیم در زمانی که مشغول به طراحی یک قطعه زیر سیستم یا سیستم بوده و یا در طول تکوین محصول می باشد این رویکرد سیستماتیک به موازات فعالیت های معمول یک مهندس در حین فرآیند برنامه ریزی ساخت یا طراحی بخشی از تحلیل ها و افکاروی را به صورت قاعده مند مکتوب می سازد.

بسیاری از خنک کننده ها با بالش های آویزان متصل می شوند و بعضی از آنها با بخشی از لوله اگزوز همراه می شوند.سیستم اگزوز دارای دو عملکرد است: مسیریابی گاز خروجی از موتور به عقب خودرو و دور از کابین و آرام کردن امواج فشار ایجاد شده توسط احتراق موتور.

علاوه بر لوله ها و محوطه ها، برخی از خنک کننده ها همچنین ممکن است بسته بندی یا عایق صدا را کاهش دهند. آنها از ابعاد فیزیکی همانند خنک کننده تجهیزات اصلی برای نصب آسان استفاده می کنند، از جمله قرار دادن چاقو به صورت مجهز، و پیکربندی داخلی آنها طراحی شده است تا کیفیت صدا و میزان عملکرد OE را به شما ارائه دهد.

دومین مورد برای جلوگیری از سر و صدایی بیش از حد است که می تواند باعث تحریک شما و آزار دیگر رانندگان و پیاده، و همچنین نقض قانون.در حالی که ساخت و ساز داخلی متفاوت است با توجه به تولید کننده سیستم اگزوز و نرم افزار خودرو، به طور کلی یک صدا خفه کننده لوله های سوراخ شده و اتاق های تعبیه شده در داخل محفظه، که برای منعکس کردن و از بین بردن امواج صوتی ایجاد شده توسط پالس های فشار از احتراق موتور طراحی شده است.

چنین آسیب و شکست های ساختاری داخلی می تواند منجر به محدودیت بیش از حد و از دست دادن قدرت شود.از آنجایی که سوراخ شدن با نشت و خروجی اگزوز، یک علت شایع خسارت خنثی است، ما پیشنهاد می دهیم که خنک کننده ساخته شده از فولاد ضد زنگ مقاوم در برابر خوردگی و فولاد آلومینیوم ساخته شده است.

صدا خفه کن درست طراحی شده مانند قفل های دیجیتال ما، عملکرد خودرو را آرام می کند، در حالی که محدودیت رانندگی قدرت و فشار کم را به حداقل می رساند.با توجه به سوراخ شدن ناشی از زنگ زدگی و خوردگی، آسیب فیزیکی یا شکست داخلی، ممکن است جایگزینی خازن و یا رزوناتور ممکن باشد.

گیره های اگزوز به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند: گیره های باند، گاهی اوقات به نام گیره های اتصال لبه، و گیره های معمولی U-Bolt، نیز نامیده می شود.

خنک کننده های مستقیم ما به طور خاص برای هر وسیله نقلیه طراحی شده است. این را می توانستیم در اولین حرکت جنسیس کوپه در روز مقایسه بفهمیم که غرش آن نشان از تشنگی این کره ای برای بلعیدن حریف ژاپنی خود در آن روز داشت.

هر چیزی که جریان خروجی را محدود می کند و فشار برگشتی را ایجاد می کند، از جمله ویژگی های کاهش صدا، می تواند قدرت را کاهش دهد. گیره های باند فشار بیش از یک منطقه وسیع را اعمال می کنند و اعوجاج کمتری را ایجاد می کنند، به طوری که می توانند انتخاب خوبی باشند اگر سهولت جداسازی مورد نظر باشد.هنگامی که شما به قطعات سیستم اگزوز فکر می کنید، خنک کننده ها، لوله ها، مبدل های کاتالیزوری و منیفولدها به سرعت به ذهن می آیند.

تبصره 2 ـ حداكثر سرعت مجاز براي وسايل نقليه موتوري در هر يك از خطهاي عبوري آزادراهها با توجه به شرايط محل به وسيله علايم تعيين ميگردد. ماده 189 ـ استفاده از لاستيكهاي فرسوده و غيراستاندارد در وسايل نقليه ممنوع است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.