انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین شما نشانه چیست؟

ماده 8 ـ شهرباني پس ازشماره گذاري و ثبت مشخصات وسيله نقليه كارتي كه حاوي مشخصات وظرفيت آن باشد صادر و بمالك تسليم مينمايد.

ماده 4 ـ شهرباني پس ازدريافت درخواست شماره گذاري ومدارك لازم بارعايت مقررات مذكوردرماده 5 براي شماره گذاري وسيله نقليه اقدام مينمايد. 4 ـ هرگاه حقوق دولتي و عوارضي كه بموجب مقررات بوسيله نقليه تعلق گرفته پرداخت نشده باشد مگربااجازه رئيس كل شهرباني.

هرگاه اشخاص ديگري در مالكيت وسيله نقليه شركت يا نسبت بآن حق عيني داشته باشند نام وآدرس دقيق آنان نيز بايد در درخواست قيدشود. ماده 6 ـ شماره گذاري بر روي وسيله نقليه از طريق نصب پلاكي كه وسيله شهرباني تهيه ميگردد انجام خواهد شد.

اگر وسيله نقليه داراي سه چرخ يا بيشتر باشد بك پلاك در جلو و پلاك ديگر در عقب آن نصب ميگردد. پلاك عقب بايد در محلي نصب گردد كه با نور چراغ عقب وسيله نقليه قابل خواندن باشد.

در يدكها و وسائل نقليهاي كه داراي دو چرخ هستند فقط يك پلاك در عقب نصب ميشود. هر دو خودرو هیبریدی و نشانه آخرین دستاوردها و تلاشهای مهندسان شرکتهایشان میباشند. اگر دوازده یا دو شلیک متوالی از آن انجام دهید ، سلاح “بی صدا” به رایج ترین سلاح تبدیل می شود.

انواع پلاكها و ابعاد و رنگهاي آنها براي وسائل نقليه مختلف از طرف شهرباني معين و اعلام ميشود. رانندگي با وسايل نقليهايكه شماره گذاري نشده يا شماره آنها غير مجاز است و همچنين گذاردن اين قبيل وسايل نقليه براي رانندگي در اختيار اشخاص ديگر ممنوع است مگر آنكه قبلاً اجازه حركت از شهرباني دريافت كرده و در دست داشته باشند.

این سر و صدا از موتور ناشی می شود و در اثر مواد شیمیایی مختلف که در اثر انفجار گازهای داغ با یکدیگر واکنش نشان می دهند ایجاد می شودکه هر چه حجم بیشتر باشد این احتراق بیشتر است. در آن زمان بازار خودروی ایران در تصاحب برندهای آلمانی، آمریکایی و بریتانیایی بود و کمتر کشور دیگری توانایی تصاحب بخشی هر چند کم از بازار ایران را داشت.

بهطورمعمول لاستیکهای با عرض کم و عاجهای بسیار کمعمق با هدف کاهش اصطکاک و افزایش سرعت طراحیشدهاند. میلیمتر mmتعمیر نوع اول را با %25mm که همان (25) روی یاتاقان نشان می دهند. خیر، تنها سیستم کاهش آلاینده مورد استفاده در خودروهای تولیدی در داخل کشور ، کاتالیستهای سه راهه (Three Way Catalyst) است که بر روی خودروهای سواری بنزینی برای کاهش آلایندههای CO، HC و NOx نصب میشوند.

به این صورت که فیلتر برروی اگزوز خودرو قرار گرفته و دوده و ذرات معلق تولیدی موتور تا ۹۹ درصد توسط DPF جذب شده و در زمانهای مشخصی با پرشدن این فیلتر به روشهای مختلفی اکسید شده و به محصولات عادی احتراق یعنی گاز CO۲ تبدیل خواهند شد.

هوا و سوخت را به طور صحیح با هم مخلوط کند تا موتور بتواند در هر شرایطی کار کند. تهران نه تنها هوا ندارد بلكه سالهاست كه آرامش هم ندارد. 30 – حمل مسافر با وسیله نقلیه موتوری در پیاده رو .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *