انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین شما نشانه چیست؟

اگر احساس کردید که این دو لوله با هم فیت نشده و یا تکان می خورند، به یک آداپتور یا لوله مبدل نیاز دارید تا دو لوله را به هم وصل کنید.

لرزش موتور در سرعت بالای ۸۰ کیلومتر برای بالانس چرخ می باشد لرزش موتور در حین حرکت و سر یالایی برای سه شاخ پلوس می باشد لرزش درحین دنده زدن و رها کردن کلاج برای فلایویل و صفحه کلاج می باشد لرزش در حالت نیم کلاج و تنه زدن به شاسی خودرو برای دسته موتور ها می باشد.

کاتالیستها برای جلوگیری از آلودگی هوا استفاده میشود و در مسیر اگزوز خودرو یا دستگاههای تصفیه ی شرکتهای نفتی استفاده میشود و با از بین بردن گازهای سمی ناشی از تولید دود توسط خودرو آلودگی هوا را تا حد قابل قبولی کاهش دهند.

پس از این که این مختصات وارد شد اگر در گزینه ای بخواهیم تغییراتی ایجاد کنیم با کلیک کردن بر روی یکی از اعداد گزینه Line ظاهر می گردد و به این ترتیب می توان بر روی خط مورد نظر رفته و تغییرات را روی آن اعمال کرد.

هر یک کاربرد های مختلفی در سیستم خروج دود و کاهش الایندگی دارند که درباره آن ها اطلاعاتی کسب شد.

نصب صدا خفه کن مستقیم روی اتومبیل های معمولی تنها به عنوان یک گزینه تزئینی برای تن صدای خوش اگزوز مورد نیاز است. زمان تنظیم: سالی یک الی دوبار به صورتی که صدای خروج دود از اگزوز یکنواخت باشد و کم و زیاد نشود.

می توان دو یا چند موج صدا را به هم اضافه کرد و صدای کمتری بدست آورد،ببینیم چگونه. بنزین به اندازه کافی به سمت موتور ارسال نمیشود. بنزین به اندازه کافی در مخزن وجود ندارد یا با آب قاطی شده است.

3. نسبت مخلوط بنزین و هوا مناسب نیست که دلایل آن عبارتند از : – ضعیف بودن فشار بنزین به دلیل خرابی پمپ بنزین یا کیپ شدن فیلتر بنزین. خرابی سوزنهای انژکتور ماشین.

خرابی یا کثیفی دریچه گاز و یا سنسورهای مربوط به هوای ورودی. و راهنمايي و رانندگي تهيه و به همراه اين آييننامه براي اطلاع عمومي در اختيار مراجع صلاحيتدار و با همكاري شوراهاي اسلامي شهرها در اختيار عموم مردم قرار ميگيرد.

در واقع چکش برق، جریان الکتریکی ورودی را که از کوئل آمده با قطع و وصل کردن پلاتینها به سمت هر یک از شمعها در زمانبندی مشخص خود هدایت میکند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *