انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین شما نشانه چیست؟

تنظیم صدای خاموش کننده یک علم کامل است و برای دستیابی به صدای لازم، برخی از تنظیمات سنجی چندین گزینه مختلف برای طرح های عناصر جذب سر و صدا را امتحان می کنند تا نتیجه مورد نظر به دست آید.

گزینه های بسیاری وجود دارد، و برخی حتی سیستم خنک کننده را حتی به عنوان یک سلاح (Trunny) Silencer می کنند – عکس را در سمت چپ ببینید.

33. در مورد مواد اولیه، تنظیم فرم تطبیقی توسط واحد انبار و ارسال آن به واحد کنترل کیفیت. بنابراین، این منطقی است که بر روی لینک کلیک کنید و در مورد تولید نقطه به جلو در جزئیات بیشتر بخوانید. از آنجایی که شاهد های هدایت کننده از شرکت های معتبر ممکن است ارزان نباشد، تقریبا 500 تا 600 دلار (بسته به منطقه و مدل موتور سیکلت).

پشم به طوری که درجه حرارت به اندازه کافی بزرگ را تحمل می کند و به علت مش در داخل از لوله خارج نمی شود.

یک دستگاه اگزاست فن اعم از اگزاست فن دمنده یا اگزاست فن پشت بامی که می تواند از نوع محوی یا سانتریفیوژ باشد ، از اجزایی تشکیل شده است که با توجه به متریال بکار رفته در ساخت وتولید این دستگاه ، هریک از این قطعات و اجزای این دستگاه می تواند تاثیر مستقیم بر قیمت اگزاست فن داشته باشد .

ویژگی های بهترین اگزاست فن دمنده از طریق سایت های اختصاصی محصولات در دسترس قرار می گیرد تا افراد بتوانند با صرف هزینه مشخص شده نهایت استفاده را از کارایی دستگاه ها ببرند.

جنس بدنه فن آکسیال از ورق های گالوانیزه طراحی شده است و مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارد.

ظهور اینترنت درخشش دنیای مجازی در بازار و خرید و فروش کالاها را به دنبال دارد. مـی باشد خرید عینک آفتابی Louis Vuitton با قیمت ارزان … عدد از 2 عدد بـه قیمت 58,000 52,200 تومان… یک لحظه تصور کنید که گازهای حاصل از واکنشهای شیمیایی در موتور که دمایی ۸۰۰ درجه دارند، همانطور وارد هوا بشوند.

مطمئن شوید که خنک کننده خانگی بر روی قاب، در حال حاضر شما می توانید رولت را اندازه گیری کنید، چقدر باید لوله های اگزوز معمولی را افزایش دهید تا آن را با یک شمعر جدید، خوب، یا یک نازل جدید ایجاد کنید.

اگر شما نمی دانید که اگزوز در موتور سیکلت چه می کند بهتر است اصلا به خرید موتورسیکلت دست نزنید، گزینه مناسب برای شما باید دوچرخه می باشد. زمانی که پالس ها به گوش شما میرسند، پرده گوش به لرزش میافتد و مغزتان این لرزش را صدا تلقی میکند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *