انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین شما نشانه چیست؟

17 ـ ترامواي ـ وسيله نقليهايكه در شهر و حومه براي حمل مسافر بكار ميرود و با نيروي برق روي ريل حركت مينمايد. 22 ـ جاده ـ راه خارج شهر براي عبور و مرور وسائل نقليه. 28 ـ خيابان ـ راه عبور و مرور در مناطق مسكوني.

16 ـ ترافيك ـ عبور و مرور وسايل نقليه و اشخاص و حيوانات در راهها. 27 ـ حق تقدم ـ حق عبور وسيله نقليه اي زودتر از وسائل نقليه ديگر يا از پيادهها و بالعكس.

به همین منظور نیز با رایزنی های انجام شده بین اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری و فدراسیون ایران وحمایت های مالیگروه فستوس یکی از مربیان طراز اول دنیا در این رشته هم اکنون در اختیار تیم ملی قرار دارد.

این خودرو در کل طراحی خارق العاده و جالبی دارد ! دانانیک مدل S102 / V3، یکی دیگر از محصولات کمپانی Dananik می باشد که با طراحی بی نظیر و کیفیت عالی در میان طبیعت گردان و ک.. ایجاد یک ماشین زیبا “جاوا-250″، یک عکس که در تمام مجلات مربوط به موتورسواری و اتوموبیلرانی ظاهر شد، فورا به دست آورد عشق از موتور سیکلت جماهیر شوروی.

در صورت حذف کاتالیزور گازهای آلاینده خودرو تا حدود ۳۰ برابر افزایش یافته و منجر به افزایش مصرف سوخت خودرو و صدای موتور می شود. در بعضی موارد برای رفع صدای فن از باکس های سایلنت استفاده می شود که روی فن های مذکور تعبیه می گردند.

4. معمولا منبع شما به وسیله یک تکه لاستیک روی بدنه نصب میشود. 30 ـ خيابان فرعي ـ خياباني كه از خيابان اصلي تنگتر است يا با نصب علايم راهنمائي فرعي شناخته شود. 23 ـ جاده اصلي ـ جادهايكه در برخورد با جاده ديگر پهن تر است يا با نصب علائم راهنمائي اصلي تلقي شود.

اگر دود مربوط به سوختن روغن هیدرولیک باشد، به این معنی است که موتور در حال مکیدن روغن هیدرولیک گیربکس است. 32 ـ دوچرخه موتور دار (گازي) ـ دوچرخه ايكه بوسيله موتوري كه نيروي آن متجاوز از پنج اسب نباشد حركت نمايد.

18 ـ تراكتور باركش ـ وسيله نقليه موتوري كه جهت كشيدن يدكهاي باركش ساخته شده. 13 ـ پياده ـ شخصي كه بدون استفاده از هيچ نوع وسيله نقليه موتوري يا غير موتوري حركت مينمايد.

کشورهای فنلاند ، سوئیس ، سوئد ، دانمارک ، بلژیک ، ایتالیا ، انگلستان و آلمان از جمله کشورهای تولید کننده این محصول به شمار می آیند .

فن آکسیال در سه نوع فن ملخی و یا فن پروانه ای، فن آکسیال لوله ای و فن پره ای تولید و به بازار عرضه می شود. 11 ـ پارك متر ـ دستگاهي كه به انداختن سكه تعيين شده در آن اجازه توقف وسيله نقليه را در زمان معيني ميدهد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *