انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین شما نشانه چیست؟

تولید گشتاور در میله می کند که در نهایت چرخش به وجود می آید. محفظه تقریبادارای شکلی تخم مرغی است ولی درحقیقت یک epitrochidاست.محفظه احتراق طوری طراحی شده است که سه لبه ی rotor همیشه با دیواره ی محفظه در تماس (آب بندی) باشد تا سه محفظه ی جدا برای بنزین ایجاد کند.

یکی از مهمترین نکات برای بنزین زدن این است که وقتی باک اتومبیل نصفه است بنزین بزنید. مجاری ورود بنزین و خروج دود روی محفظه قرار دارد.توجه کنید که هیچ شیر یا دریچه ایی سر راه مجاری قرار ندارد و مجاری سوخت مستقیما” به گلویه ی کنترل بنزین و مجاری سوخت مستقیما” به بخش تخلیه متصل هستند, و این در حالی است که در موتورهای پیستونی مجاری توسط سوپاپ کنترل می شود.

دو لایه آخری شامل درزگیر و یاطاقان برای “میله ی خروجی” است.همچنین این قسمت ها با دو بخش محفظه که گردنده را شامل می شود, آب بندی شده است.سطح داخلی این قسمت ها بسیار صیقلی می باشد تا قطعات آب بندی کننده کار خود را بخوبی انجام دهند.و مجاری ورودی (مکش) در انتهای هر یک از این قسمت ها قرار دارد.

لایه ی بعدی از بیرون محفظه ی تخم مرغی rotor است که شامل دهانه و مجرای تخلیه می باشد. میله ی خروجی دارای برآمدگی های گردی است که روی میله سوار شده است. وجود دارد.این بخش برای هدایت چرخش rotor است.همچنین گردنده (rotor) بر روی برآمدگی های دایره ای بزرگ میله (شفت) سوار می شود.

قسمت مرکزی شامل دو مجرای مکش, هر یک برای هر گردنده است.همچنین این دو گردنده (rotor) سوا می شوند بنابراین سطح خارجی باید بسیار صیقلی باشد تا موتور آب بندی شود. موتور های دوار (وانکل) بصورت لایه ای مونتاژ می شوند.یک موتور وانکل 2 گردنده ایی(two rotor) که ما در نظر گرفتیم از 5 لایه اصلی که بوسیله ی یک طوقه ی بزرگ در کنار هم چفت شده اند.ماده ی خنک کننده از میان مجاریی که همه ی اجزا را احاطه کرده است عبور می کند.

کمبود آب در سیستم خنک کننده. در برخی از خودروها که منیفولد گاز در بالای منیفولد دود نصب شده وظیفه دیگری که گرم کردن منیفولد گاهی برای بی صدا کردن دودها از دو صدا خفه کن استفاده می شود. من همه آنها را می خوانم و با توجه به خواسته های شما برنامه ای را با صداهای جدید گشتاور به روز می کنم که می خواهید آن را بشنوید.

من نیز دوست دارم به شنیدن صدای گشتاور مورد علاقه خود و دوچرخه مورد علاقه خود را. این است که به همان اندازه نیز هر دو در مسابقات مسابقه کوتاه رفتار، و در طول سفرهای طولانی. حق با شماس من به اشتباه اپلود کردم هایابوسا 1300 و چهار زمانه که از اگزوزش نیز قابل تشخیصه:wall3:———- Post added at 11:23 PM ———- Previous post was at 11:13 PM ———-جنس اگزوزا توی دو زمانه و 4 زمانه چیه تقریبا میشه گفت 4 زمانه ها صدای بهتر و طراحی اگزوز بیشرفته تری به 2 زمانه ها دارن و برا هر 2 میشه از انواع الیاژ فلزات بستگی به مشخصات انجین و توانشون نصب کرد در کل جنس اگزوز در 2 زمانه زیاد مطرح نیس از این توری که تو اگزوز هست واسه این دو تا فرق داره؟

هر صدا دارای ویژگی هایی است که به عنوان آهنگ زنگ برای دستگاه اندروید خود، اطلاع رسانی و صدای زنگ تنظیم می شود. 43 – راندن دوچرخه هر مسافر پایی در وسط خیابان و جاده .

5. ارزیابی تامین کنندگان: کلیه تامین کنندگان در مراحل مختلف خرید بر اساس دستورالعمل ارزیابی و امتیاز دهی تامین کنندگان داخلی مورد ارزیابی قرار می گیرند. وقتی برای اولین بار وارد جوشکاری شدم ، نمی دانستم از چه روش جوشکاری استفاده کنم ، چه برسد به نحوه انتخاب یک جوشکار خوب.اگر در بازار دستگاه جوش هستید ، می دانم چقدر سخت است ، به خصوص اگر در این زمینه تازه کار هستید.در زیر چند نکته وجود دارد که من برای کمک به مبتدیان و علاقمندان به انتخاب جوشکار مناسب لوله اگزوز استفاده کرده ام.

برای جالبترین قسمت در برنامه ما فقط یک سطح خراشیده را به شما می گویم که صدای مزاحم را برای Boulevard Suzuki M109R B.O.S.S، هارلی دیویدسون Dyna، پیروزی بالا توپ و هوندا سایه. زیرا شانس اینکه کیفیت بالایی داشته باشد خیلی کم بوده و ممکن است ضرر و زیان مالی زیادی را تجربه کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *