انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین شما نشانه چیست؟

ازجمله این ورق ها می توانیم ورق سیاه, ورق گالوانیزه و آلیاژهای فلزی دیگری را نام ببریم که کاربردهای زیادی در این صنعت دارند. ورق گالوانیزه : این نوع ورق ها مقاومت خوبی در برابر خوردگی, پوسیدگی و خراش های سطحی از خود نشان می دهند و یکی از ورق هایی هستند که در صنعت خودرو سازی هم کاربرد زیادی دارند.

اکثر فرآیندهای شکل دهی ورق های فلزی توسط دستگاه هایی که به وسیله کامپیوتر کنترل می شوند انجام می شود.

در نوشته های قبلی مجله دیزل پارسیا ما با چک لیست بازدید دیزل ژنراتور به صورت (روزانه، هفتگی و ماهیانه) آشنا شدیم.

۲-تیونینگ یا ریمپ در سطح استیج STAGE 2 – این ریمپ در سطح بیرون شهری مورد استفاده قرار می گیرد. چندین قرن است که فرآیند شکل دهی ورق های فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. بر اساس نوع خودرویی که قرار است ساخته شود ورق فولادی که در فرآیند ساخت آن به کار می رود هم ممکن است متفاوت باشد.

ورق های فولادی نازکی هم که برای ساخت خودرو مورد استفاده قرار می گیرند از طریق فرآیند نورد تخت تولید می شوند و ضخامت آنها از 5.76 میلی متر بالاتر نمی رود. ازجمله ویژگی های مهم ورق های فولادی مقاومت بالا, ابعاد دقیق, سطح صاف و هزینه مقرون به صرفه آنها است.

ناگفته نماند که در ساخت ماشین های سنگینی مانند لودر و بولدوزر هم از انواع ورق های فولادی استفاده می شود. از دیگر کاربردهای این نوع ورق می توان به استفاده در صنعت لوله سازی, ساخت لوازم خانگی, ساخت سقف سوله ها و ساخت مخازن نگهدارنده آب اشاره کرد.

در ادامه با ما همراه باشید تا شایعترین دلایل ریختن آب زیر ماشین و محل نشت آب را برایتان ذکر کنیم تا نسبت به برطرف کرد مشکل اقدام کنید. در چنین مواردی می توان از ورق های هاردوکس استفاده کرد.

از ورق های فلزی مختلفی در صنعت خودرو سازی استفاده می شود. اگر لازم است تنها یکی از اجزای اگزوز خریداری شود، بهتر است در این بخش نیز به برند محصول توجه کرد؛ زیرا کیفیت آنها متفاوت است.

در این بخش بررسی می کنیم که انواع ورق ها چه نقشی در خودرو سازی دارند. برای مثال از ورق های سیاه به دلیل ضخامت و استحکام بالایی که دارند معمولا برای ساخت بدنه خودروها, شاسی و بخش های زیر خودرو استفاده می شود.

اگر این قطعه وجود نداشته باشد صدای تولید شده بسیار گوش خراش و آزار دهنده خواهد بود بنابراین سالم بودن آن مهم است چراکه نه تنها از گازهای اضافی جلوگیری میکند بلکه جلوی صداهای آزار دهنده را میگیرد تا به عابران آسیب وارد نکند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *